Szobalány - Carlton Hotel Buda Castle****

Budapest - Carlton Hotel Buda Castle**** Carlton Hotel Buda Castle****

08 Sep 2024

Budapest - Carlton Hotel Buda Castle****

Carlton Hotel Buda Castle****

Support

Teljes munkaidős

6

Az Eventrend Grouphoz tartozó szállodánk, az újranyitó Carlton Hotel Buda Castle**** csapatába

keressük

SZOBALÁNY

kollégánkat!

Hol találsz minket?

  • Budapest szívében, az Apor Péter u. 3 szám alatt, várunk Téged!

Mit kínálunk Neked?

  • légy részese egy újrainduló szálloda megnyitásának és a csapat kialakításának
  • előre tervezhető havi beosztást (havi 160 óra)
  • bejelentett, átutalt fizetést
  • fizetett szabadságot (a törvényben meghatározott mértékben)
  • vidéki lakosoknak utazás támogatást
  • napi 1x étkezést, kávét, ásványvizet biztosítunk
  • igényes munkaruházatot
  • továbbképzéseken való díjmentes részvételt
  • előrelépési lehetőségeket Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportjában
  • 70%-os dolgozói kedvezményt az Eventrend Group éttermeiben és kávézóiban családoddal vagy barátaiddal (max. 4 főig)

Mik lesznek a feladataid?

  • szobák takarítása
  • textíliák mosása
  • közös területek takarítása
  • utazó szobák teljes körű takarítása, textíliák cseréje
  • maradó, bentlakó szobák tisztítása
  • közösségi terek, lift takarítása

Az ideális jelölt vagy számunkra, ha:

  • van tapasztalatod szállodai területen, de várjuk a pályakezdőket is, akiket betanítunk
  • kommunikatív, kedves, barátságos, türelmes és udvarias vagy
  • igényes önmagára és környezetére egyaránt
  • gondos, precíz munkavégzés és rendszeretet jellemez
  • vendég- és minőségközpontú gondolkodású vagy
  • nagy munkabírású vagy
  • csapatban jól tudsz együttműködni

Előny, de nem feltétel:

  • angol nyelv alapfokú ismerete

Kezdő vagy? Nem gond!

  • Szívesen dolgozunk elhivatott pályakezdőkkel is!
  • Átadjuk neked a szükséges tudást!

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal és a nettó fizetési igény megjelölésével!

Ne hagyd ki ezt az izgalmas lehetőséget! Csatlakozz hozzánk és légy részese a Carlton Hotel sikerének!

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségeket kínálnak munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poets’ Bar, Atrium/ I Bagolyvár Rendezvényhelyszín I British Petrol catering szolgáltató I Carlton Hotel Buda Castle**** I Centrál Grand Café & Bar I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I D50 Rendezvényközpont catering szolgáltató I Duna Aréna catering szolgáltató I Domus Vinorum I Eiffel Műhelyház catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Főőrség Kávéház, Lovarda Rendezvénytér/ I Gála Eseményszervező IGroupama Aréna catering szolgáltató I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I  Diageo catering szolgáltató/The Skylight Bar I Igazságügyi Minisztérium catering szolgáltató I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Millenáris Park catering szolgáltató I MÜPA catering szolgáltató /Bohém rendezvényhelyszínP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I NH Collection Budapest Hotel F&B szolgáltató I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parliament Café I  Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant, Event/ I Zichy Park Hotel Bikács**** I Bistro na Snezce Csehország