Tálaló szakács - Fakanál Étterem

Budapest - Fakanál Étterem Fakanál Étterem

09 Jul 2024

Budapest - Fakanál Étterem

Fakanál Étterem

Pálya

Részmunkaidős

1

17 Jul 2024

Turisták által kedvelt, belvárosi Fakanál Étterem keresi hosszútávra angolul/németül beszélő

TÁLALÓ SZAKÁCS

munkatársát!

Hol vagyunk?

  • Budapest, 1093. Vámház körút 1-3. (Vásárcsarnok emeletén)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • napközben tartunk nyitva,
  • a munka kiszámítható és tervezhető (5 nap/hét)
  • szabadnapok: minden vasárnap és +1 nap/hét
  • fizetés nettó 450.000.-
  • 8 órás bejelentés, fizetett szabadság
  • stabil és segítőkész csapatunk van
  • karriered fejlődését is szem előtt tartjuk
  • betanítunk a munkafolyamatokra

Munkarend:

  • heti 5 napban
  • műszakok: 8-18 (hétfőn és szombaton korábban)
  • Nyitva tartásunk: hétfő: 09.00-17.00, kedd-péntek: 09.00-18.00, szombat: 09.00-15.00
  • vasárnap: ZÁRVA vagyunk

Feladatok:

  • reggeliztetés
  • pult felkészítése nyitásra
  • tálalópult rendben tartása
  • önkiszolgáló étteremben tálalás
  • ügyfélbarát vendégkiszolgálás
  • csoportoknak rendezvényre magyaros hidegtálak elkészítése

Jelentkezz, ha:

  • megbízható angol/német nyelvtudással rendelkezel
  • szeretsz emberekkel foglalkozni
  • igényes vagy munkádra és megjelenésedre

Nem feltétel, de előny jelent, ha:

  • van tálalási tapasztalatod
  • dolgoztál már hasonló munkakörben

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poets’ Bar, Atrium/ I Bagolyvár Rendezvényhelyszín I British Petrol catering szolgáltató I Carlton Hotel Buda Castle**** I Centrál Grand Café & Bar I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I D50 Rendezvényközpont catering szolgáltató I Duna Aréna catering szolgáltató I Domus Vinorum I Eiffel Műhelyház catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Főőrség Kávéház, Lovarda Rendezvénytér/ I Gála Eseményszervező IGroupama Aréna catering szolgáltató I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I  Diageo catering szolgáltató/The Skylight Bar I Igazságügyi Minisztérium catering szolgáltató I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Millenáris Park catering szolgáltató I MÜPA catering szolgáltató /Bohém rendezvényhelyszínP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I NH Collection Budapest Hotel F&B szolgáltató I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parliament Café I  Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant, Event/ I Zichy Park Hotel Bikács**** I Bistro na Snezce Csehország