Éttermi munkatárs - Fakanál Étterem

Budapest - Fakanál Étterem Fakanál Étterem

08 Jul 2024

Budapest - Fakanál Étterem

Fakanál Étterem

Pálya

1

17 Jul 2024

Az Eventrend Group által üzemeltetett prémium színvonalú önkiszolgáló  Fakanál étterembe  azonnali kezdéssel keressük fiatal, agilis, munkájára igényes

ÉTTERMI DOLGOZÓ

kollégánkat!

Munkavégzés helye: 1093 Vámház körút 1-3., Nagyvásárcsarnok emeletén

Szakképesítés nem szükséges, pörgős csapattal, türelmes vezetőkkel megtanítjuk Neked a munka fortélyait!

Vasárnap és ünnepnapokon mindig zárva vagyunk!

Mit tudunk nyújtani Neked?

  • változatos munkakört (a heti 5 munkanapból egyet az italpultban, egyet a tálalópultban, egyet a pályán leszedőként és egy napot a bisztrónkban leszel)
  • nappali munkavégzés 10-18 óra között (40 - 45 óra/hét)
  • napközben vagyunk nyitva, az esték, vasárnap + heti 1 szabadnap és ünnepnapok szabadok, éves szabadságkeret
  • Nyitva tartás: hétfő: 09.00-17.00, kedd-péntek: 09.00-18.00, szombat: 09.00-15.00, vasárnap: ZÁRVA
  • 8 órás bejelentést, pontosan érkező havidíjat banki átutalással
  • igényes munkaruhát
  • személyzeti étkezést (napi egy leves + egy főétel, amit haza is vihetsz)
  • napi kávét/üdítőt
  • karriertervet, előrelépési lehetőséget
  • támogatjuk a hosszútávú elhelyezkedést
  • éttermünk kiválóan megközelíthető (4-es metró, villamos)
  • 70%-os kedvezménnyel az Eventrend Group összes éttermébe, kávézóiba

Mi fontos nekünk:

  • merj beszélni angolul, további idegen nyelv ismerete előny
  • szeress emberekkel foglalkozni
  • légy igényes a munkádra és a megjelenésedre
  • vendéglátós tapasztalat
  • megfelelő hozzáállás
  • szakképesítés nem feltétel

Feladataid lesznek:

  • önkiszolgáló étteremben italok és ételek kiadása
  • ügyfélbarát vendégkiszolgálás
  • italpult rendben tartása

Ha felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével!

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátásban, üzemeltetésben és rendezvényszervezésben. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségeket kínálnak munkatársai számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poets’ Bar, Atrium/ I Bagolyvár Rendezvényhelyszín I British Petrol catering szolgáltató I Carlton Hotel Buda Castle**** I Centrál Grand Café & Bar I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I D50 Rendezvényközpont catering szolgáltató I Duna Aréna catering szolgáltató I Domus Vinorum I Eiffel Műhelyház catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Főőrség Kávéház, Lovarda Rendezvénytér/ I Gála Eseményszervező IGroupama Aréna catering szolgáltató I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I  Diageo catering szolgáltató/The Skylight Bar I Igazságügyi Minisztérium catering szolgáltató I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Millenáris Park catering szolgáltató I MÜPA catering szolgáltató /Bohém rendezvényhelyszínP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I NH Collection Budapest Hotel F&B szolgáltató I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parliament Café I  Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant, Event/ I Zichy Park Hotel Bikács**** I Bistro na Snezce Csehország