Gyakornok - Social media content trainee - Central Grand Café & Bar 1887

Budapest - Central Grand Cafe & Bar 1887 Central Grand Cafe & Bar 1887

03 Jul 2024

Budapest - Central Grand Cafe & Bar 1887

Central Grand Cafe & Bar 1887

Media & Communications

Gyakornok

1

18 Jul 2024

A 137 éves Centrál Grand Café & Bar

FŐISKOLÁS/EGYETEMISTA munkatársat keres

SOCIAL MEDIA CONTENT TRAINEE

pozícióba!

Biztosan téged keresünk, ha...

  • jó kommunikációs elsősorban kiváló social képi tartalom gyártási képességgel bírsz
  • ügyes vagy projektmenedzsmentben
  • jellemző rád a precizitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség
  • képes vagy önálló munkavégzésre
  • magabiztos social media felhasználói ismeretekkel rendelkezel, rajongsz a tartalomgyártásért

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • social media platformokra folyamatos tartalomgyártás (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, LinkedIn), aminek része a zseniális étel és ital termékek elfogyasztása is
  • heti szinten 4-5 videós/sztori/reels/megosztás/ kitalálása, létrehozása a külsős ügynökséggel egyeztetve
  • folyamatosan a Centrál vendégterében, cukrászatában, konyháján fotó/videó tartalom készítése, koncepció alapján
  • részvétel a poszttematikai naptár összeállításában, eredmények elemzésében

Fontos feltételek:

  • érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás
  • tapasztalat kép- és videószerkesztő programok kezelésében
  • angol nyelvismeret

Mit ajánlunk?

  • törvény szerinti juttatási csomagot, mint gyakornok a képző intézménnyel kötött szerződés alapján (nettó 173.000 Ft/hó - heti 40 órás munkavégzés esetén)
  • csodálatos történelmi munkakörnyezetet Budapest belvárosában
  • önálló munkavégzést
  • a sikeres interjú után akár azonnali kezdést
  • rugalmas munkavégzés térben: Budapesten otthonról és saját külső helyszíneinken
  • kötetlen munkaidő a feladatoknak megfelelő rugalmassággal
  • kiváló megközelíthetőséget tömegközlekedéssel
  • világos, szép, igényes, kozmopolita helyen dolgozhatsz
  • ingyenes munkahelyi étkezést és személyzeti kávét
  • 70%-os kedvezményt az Eventrend Group összes éttermében és kávézójában

Izgatottan várunk kis csapatunkba! Mivel elég konkrét elképzelésünk van, hogy milyen számunkra az ideális munkatárs, talán neked is segít, ha hosszabban is kifejtjük.

Ha úgy érzed, te vagy az emberünk, jelentkezz!

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszú távon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poets’ Bar, Atrium/ I Bagolyvár Rendezvényhelyszín I British Petrol catering szolgáltató I Carlton Hotel Buda Castle**** I Centrál Grand Café & Bar I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I D50 Rendezvényközpont catering szolgáltató I Duna Aréna catering szolgáltató I Domus Vinorum I Eiffel Műhelyház catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Főőrség Kávéház, Lovarda Rendezvénytér/ I Gála Eseményszervező IGroupama Aréna catering szolgáltató I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I  Diageo catering szolgáltató/The Skylight Bar I Igazságügyi Minisztérium catering szolgáltató I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Millenáris Park catering szolgáltató I MÜPA catering szolgáltató /Bohém rendezvényhelyszínP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I NH Collection Budapest Hotel F&B szolgáltató I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parliament Café I  Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant, Event/ I Zichy Park Hotel Bikács**** I Bistro na Snezce Csehország