Cukrász - Gundel Étterem

Budapest - Gundel Étterem Gundel Étterem

19 Apr 2024

Budapest - Gundel Étterem

Gundel Étterem

Konyha

Teljes munkaidős

2

3 - 4 years

400000 HUF

Az Eventrend Group által üzemeltetett ikonikus Gundel Étterem keresi

CUKRÁSZ

kollégáját!

Hol vagyunk?

  • Gundel Étterem, Budapest 1146 Gundel Károly út 4.

Mik lesznek a feladataid?

  • sütemények, desszertek készítése receptúrák alapján
  • desszertek tálalása
  • bankettek előkészületében való részvétel

Mit ajánlunk?

  • munkaidő: heti 3-4 munkanap, 12 órás munkarend, műszak: 6-18-ig
  • bejelentett, biztos munkahelyet
  • kezdő fizetés nettó 400.000 Ft
  • pontosan érkező havi kifizetést
  • személyzeti étkezést (napi 2x melegétel)
  • igényes munkaruhát
  • előrelépési lehetőség és életre szóló karriertervet
  • fiatalos, lendületes csapatban való munkát
  • cég által biztosított képzéseket
  • korrekt, támogató vezetőséget
  • 70%-os dolgozói kedvezmény az Eventrend Group, éttermeiben és kávézóiban

Ki lehet jó ebben a pozícióban?

  • akinek szakirányú végzettsége és elhivatottsága van a szakma iránt
  • akinek min. 3-4 éves tapasztalata van termelő cukrász poszton
  • aki igényes, precíz és gyors a munkája

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátásban, üzemeltetésben és rendezvényszervezésben. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbbfejlesztési lehetőségeket kínálnak munkatársai számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I British Petrol catering szolgáltató I Centrál Kávéház I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café, Royal Guard Event/I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal BisztróStadion Event/ I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató /Bohém ÉtteremP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parlament Café I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & RestaurantTóterasz