Pultos - Séf Asztala

Budapest - Séf Asztala Étterem A Séf Asztala

17 Apr 2024

Budapest - Séf Asztala Étterem

A Séf Asztala

Pálya

A Séf Asztala belvárosi étterem-kávézójának csapatába keressük

PULTOS

kollégánkat!

Dolgozz velünk Budapest legvagányabb, minőségi, magyaros ételeket kínáló éttermében és pékségében!

Itt találsz bennünket:
Budapest, V. kerület, Kossuth Lajos tér 6.

 A feladataid lesznek:

  • a vendégek tájékoztatása, termékek ismertetése, ajánlása
  • a vendégek rendeléseinek felvétele, italok, kávék elkészítése, aktív kommunikáció
  • pénztárgép kezelése
  • a vendégtér és a munkaterület folyamatos tisztántartása
  • napi adminisztrációs (HACCP) feladatok

Várunk csapatunkba, ha:

  • van tapasztalatod hasonló területen, különösen kávékészítésben
  • kommunikatív, kedves, barátságos és türelmes vagy
  • igényes vagy önmagadra és a környezetedre
  • jól érzed magad csapatban, de nem riadsz meg az egyedüli munkavégzéstől sem
  • szereted az állandóságot, azonban a napon belüli változó vendégszámot jól kezeled
  • magabiztosan kommunikálsz angolul a vendéglátás szintjén

Előnyt jelent:

  • egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • 5 napos munkahét, napi 8-9 órás munkavégzés
  • munkaidő nyári időszakban 12:00-21:30, téli időszakban 11:00-19:30
  • előre tervezhető havi beosztás
  • 8 órás bejelentés, átutalt fizetés
  • alap fizetés + forgalom utáni jutalék (havi nettó 400-500 000 Ft között)
  • ünnepnapokon 100%-os bérpótlék
  • karácsonykor és újévkor nem dolgozunk!
  • fizetett szabadság (a törvényben meghatározott mértékben)
  • napi étkezés, kávé, ásványvíz biztosítása
  • munkaruházat
  • kedvezmény több vendéglátó egységünkben
  • továbbképzéseken való díjmentes részvétel
  • előrelépési lehetőség Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportjában
  • vidéki lakosoknak utazási támogatás

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I British Petrol catering szolgáltató I Centrál Kávéház I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café, Royal Guard Event/I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal BisztróStadion Event/ I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató /Bohém ÉtteremP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parlament Café I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & RestaurantTóterasz