Takarító - New York Kávéház

Budapest - New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel

15 Apr 2024

Budapest - New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel

New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel

Pálya

Teljes munkaidős

2

2 years

306000 HUF

Az Eventrend Grouphoz tartozó, nagy múlttal rendelkező New York Kávéházba keressük

TAKARÍTÓ

munkatársunkat!

Fizetés nettó 306.000 Ft 180 órás munkavégzés esetén.

Hol találsz minket?

  • Budapest, 7. kerület Erzsébet körút 9., 1073

Mit ajánlunk?

  • hosszútávú munkahelyet, stabil céges háttérrel
  • bejelentett, biztos állást, fizetett szabadsággal
  • pontosan érkező havi kifizetést banki utalással
  • nettó 1700 Ft/óra
  • előre tervezhető beosztást
  • munkarend: 8 órás
  • műszakok: 6:00-14:00 és 15:00-23:00
  • fiatalos, lendületes csapatot, igényes munkakörnyezetet
  • személyzeti étkezést és kávét
  • munkaruhát
  • kiváló megközelíthetőséget tömegközlekedéssel
  • 70%-os dolgozói kedvezményt az Eventrend Group éttermeiben és kávézóiban

Feladatok:

  • a kávéház és a vendég mosdók, folyosók takarítása, tisztán tartása

Mi lehet előny?

  • tapasztalat, aki ismeri az 5 csillagos szállodai takarítási sztenderdet
  • precizitás, igényes megjelenés

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events   I   Bistro na Snezce I   Bagolyvár   Étterem   I British Petrol catering szolgáltató I   Centrál Kávéház   I   Csillagkert Rendezvényközpont   I   Cziniel Cukrászda   I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörtszolgáltató I   Fakanál   Étterem és Bisztró Guardrótszolgáltató Royal  , Bisztró Guardrótszolgáltató Royal  ,    Eventró  Gárda I.  I   Gundel Étterem  I Hajós Alfréd uszoda vendéglátó szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia vendéglátó szolgáltató / Akadémia Klub  , Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató /  Bohém Étterem  ,   P'art Kávéház és Bisztró  ,   Jazz Event  / I Anantara New York Palace Hotel F&B Palace Hotel  New York Kávéház  , White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /  Magna Catering  / I   Parlament Café   I   Sensation Event & Congress   I   Setup Event   I   Séf Asztala   I   Spoon The Boat Restaurant   I   Symbol Budapest   I  Touche Event   I Városligeti Műjégpálya vendéglátó szolgáltató /  Városliget Café & Restaurant  ,   Tóterasz /