Büfé pultos-műszakvezető - Hajós Alfréd Sportuszoda

Budapest - Hajós Alfréd Uszoda Eiffel Műhelyház

14 Apr 2024

Budapest - Hajós Alfréd Uszoda

Eiffel Műhelyház

Pálya

Teljes munkaidős

1

1 years

A margitszigeti Hajós Alfréd Sportuszoda családias büféjébe keressük új munkatársunkat

BÜFÉ PULTOS - MŰSZAKVEZETŐ
pozícióba!

Hol találsz minket?

  • 1138, Budapest, Margitsziget

Mit ajánlunk?

  • egész éves, 8 órás, bejelentett állás
  • kezdő nettó 1800 Ft/óra, amit minden hónap 10. napjáig utalással megkapsz
  • tervezhető időbeosztás
  • munkarend: heti 4 nap, nyári időszakban heti 5 nap (nyitvatartási idő: 8:00-18:00)
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • karrier- és előrelépési lehetőség
  • a cégcsoport összes vendéglátó egységébe 70%-os kedvezmény

Mik lesznek a feladataid?

  • pult előkészítése, árufeltöltése, kiszolgálás
  • befejező műveletek elvégzése, sztenderd alapján szendvics készítés
  • pult eszközök tisztán tartása, mosogatása
  • munkaterület tisztán tartása, takarítása (pult és előtte lévő vendégtér, asztalok)
  • standolás, havi leltározás, áruátvétel-raktár
  • pénztárgépkezelés és  napi elszámolás

Betanulás után műszakvezetőként:

  • árurendelés
  • bevételezés
  • havi készletkezelési dokumentációk havi dokumentációs nyomtatványok

Téged keresünk, ha:

  • legalább társalgási szinten beszélsz angolul
  • minimum 2 éves büfés munkatapasztalattal rendelkezel
  • nem dohányzol
  • kedves és mosolygós vagy
  • képes vagy teljesen önállóan dolgozni
  • szuperül kommunikálsz és bírod a pörgést
  • terhelhető és precíz vagy
  • vendég-, minőség-, és csapatorientált vagy

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I British Petrol catering szolgáltató I Centrál Kávéház I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café, Royal Guard Event/I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal BisztróStadion Event/ I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató /Bohém ÉtteremP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parlament Café I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & RestaurantTóterasz