Pultos - Müpa - P'Art Kávéház és Bisztró

Budapest - P'Art Kávéház és Bisztró P'Art Kávéház És Bisztró (MÜPA)

05 Apr 2024

Budapest - P'Art Kávéház és Bisztró

P'Art Kávéház És Bisztró (MÜPA)

Pálya

1

A Művészetek Palotáján belül működő

P’Art Kávéház és Bisztró

  keresi új munkatársát

PULTOS

pozícióba!

Hol találsz minket?

  • 9. kerület, Komor Marcell u. 1. Művészetek Palotája

Mit ajánlunk?

  • 8 órás, bejelentett állást, fizetett szabadsággal
  • tervezhető időbeosztást (klasszikus vendéglátós beosztás, 4-3, kezdés 9 órakor)
  • hosszútávú, stabil munkalehetőséget
  • kellemes, színvonalas munkakörnyezetet
  • karrier- és fejlődési lehetőséget
  • ingyenes részvételt céges képzéseken
  • személyzeti étkezést (napi 2x)
  • a cégcsoport összes vendéglátó egységébe 70%-os kedvezményt biztosítunk

Szerintünk az lehet sikeres ebben a pozícióban, aki...

  • középfokú szakképesítéssel rendelkezik
  • hasonló területen szerzett tapasztalata van (barista képzettség előny)
  • szívesen foglalkozunk elhivatott pályakezdőkkel is!!
  • pontosan, precízen végzi a munkáját
  • szereti a változatosságot
  • mosolygós, kedves, udvarias és szerény személyiség
  • önállóan és csapatban is megbízhatóan tudja végezni munkáját
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Feladatok:

  • a munkaterület nyitási, napközbeni és zárási feladatainak ellátása
  • pult feltöltése, termék kínálat biztosítása a műszak folyamán
  • a termékek pontos ismerete és precíz elkészítése
  •  jó kapcsolat kialakítása a vendégkörrel
  •  vendégek udvarias és megfelelő színvonalú kiszolgálása
  •  a munkatársak munkájának támogatása
  • munkaterület folyamatos tisztán tartása
  • kapcsolattartás a kiszolgáló egységekkel
  • cégünk értékrendjének képviselete

Elhivatott PÁLYAKEZDŐKKEL is szívesen foglalkozunk! Jelentkezz fényképes önéletrajzzal és fizetési igényed megjelölésével!

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I British Petrol catering szolgáltató I Centrál Kávéház I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café, Royal Guard Event/I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal BisztróStadion Event/ I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató /Bohém ÉtteremP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parlament Café I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & RestaurantTóterasz