Higiéniai szakmenedzser helyettes - New York Kávéház

Budapest - New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel

25 Apr 2024

Budapest - New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel

New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel

Pálya

1

2 - 3 years

360000 HUF

Az Eventrend Grouphoz tartozó New York Kávéház

keresi

HIGIÉNIAI SZAKMENEDZSER HELYETTES

kollégáját!

Fizetés nettó 360.000 Ft (180 órás munkavégzés esetén)

Hol találsz minket?

  • Budapest, 7. kerület Erzsébet körút 9-11.

Mit ajánlunk?

  • heti 5 napos beosztást 2 szabadnappal, havi 180 órás munkakeretet
  • nettó havi 360.000 Ft fizetést
  • előrelépési lehetőségek Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportjában
  • továbbképzéseken való díjmentes részvételt
  • 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • személyzeti étkezést
  • fizetett szabadságot (a törvényben meghatározott mértékben)
  • igényes munkaruhát, korszerű munkakörnyezetet, felszereléseket
  • 70%-os kedvezményt az Eventrend Group egységeiben

Mik lesznek a feladataid?

  • a vezető Higiéniai menedzser helyettesítése: a mosogató-és takarító csapat feladatainak a koordinálása , ellenőrzése, hatékonyságuk maximalizálása
  • EFO-s munkavállalók irányítása, adminisztráció, sztenderdek betartása
  • a konyhai- és az éttermi mosogatási, takarítási munkálatokban aktív közreműködés, felügyelet, betanítás, ellenőrzés
  • a szálloda sztenderdjeinek pontos ismerete, azok alkalmazása és betartatása, kapcsolattartás a különböző részlegek vezetőivel
  • részvétel a tréningek, betanítások felügyeletében, szervezésében, ellenőrzésében
  • közreműködés a heti rendszerességű higiéniai ellenőrzések lebonyolításában, azokon feltárt hiányosságok pótlásában
  • közreműködés a munkaruha, munkavédelmi eszközök naprakészen tartásában
  • folyamatos fejlesztés, rendszerépítés a Vezető Higiéniai menedzserrel

Szerintünk a sikeres ebben a pozícióban, aki...

  • igényesség, folyamatos fejlődési vágy
  • pontos, elhivatott
  • csapatirányításban és kommunikációban gyakorlati tapasztalattal rendelkezik
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat szállodai előny legalább 4 csillagos szinten

Előnyt jelent, ha...

  • ismeri az 5 csillagos szállodák higiéniai előírásait

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségeket kínálnak munkatársaink
számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events  I  Bistro na Snezce  I  Bagolyvár Étterem  I British Petrol catering szolgáltató I  Centrál Kávéház  I  Csillagkert Rendezvényközpont  I  Cziniel Cukrászda  I Duna Aréna catering szolgáltató I   Evezős Sörkert  I  Fakanál Étterem és Bisztró I.  Aranyszervező I. Royal Guard  Cateringa Groupe szolgáltató / Gólvonal BisztróStadion Event / I  Gundel Étterem  I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató / Akadémia Klub , Akadémia Bocatering/ Étterem IM szolgáltató P'art Kávéház és Bisztró /  Ana Jazzra Newtró York Palace Hotel F&B szolgáltató / New York Kávéház , White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna vendéglátó szolgáltató / Magna Catering / I  Parlament Café  I  Sensation Event & Congress  I  Setup Event  I  Séf Asztala  I  Spoon The Boat Restaurant  I  Symbol Budapest  I  Touche Rendezvény  I Városligeti Műjégpálya vendéglátó szolgáltató / Városliget Café & RestaurantTóterasz