Konyhai kisegítő és mosogató - Fakanál Étterem

Budapest - Fakanál Étterem Fakanál Étterem

21 Apr 2024

Budapest - Fakanál Étterem

Fakanál Étterem

Konyha

1

1 years

A pesti Nagy Vásárcsarnokban található, az Eventrend cégcsoporthoz tartozó, turisták által kedvelt magyaros, önkiszolgáló Fakanál Étterem keresi

KONYHAI KISEGÍTŐ és mosogató

kollégáját!

Hol vagyunk?

  • 1093 Vámház körút 1-3., Nagyvásárcsarnok emeletén

Munkaidő:

  • műszakok: H - 8-17, K-Sz-Cs-P - 8-18, Szombat - 8-16
  • heti 5 nap (a vasárnap mellett van egy még egy szabadnap)
  • vasárnap és ünnepnapokon mindig zárva vagyunk
  • teljes állás, bejelentés 8 órában
  • FIZETÉS: havonta bankszámlára utalással, 5-10-e között

Mi fontos nekünk?

  • min. 5 éves tapasztalat vendéglátásban, konyhán
  • bejelentett budapesti lakcím
  • saját telefonszám
  • önálló munkavégzés
  • egészségügyi papírok
  • megbízhatóság

Mik lesznek a feladataid?

  • fehér/fekete mosogatás
  • zöldségek tisztítása
  • konyhaterület tisztán tartása
  • szemét levitele

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal és fizetési igényed megjelölésével!

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I British Petrol catering szolgáltató I Centrál Kávéház I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café, Royal Guard Event/I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal BisztróStadion Event/ I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató /Bohém ÉtteremP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parlament Café I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & RestaurantTóterasz