Felszolgáló - Főőrség és Lovarda

Budapest - Főőrség és Lovarda Kávézó és Étterem Főőrség

15 Apr 2024

Budapest - Főőrség és Lovarda Kávézó és Étterem

Főőrség

Operations

Az Eventrend Grouphoz tartozó, a Budai Várban található Főőrség Étterem és Kávéházba keressük

angolul beszélő

FELSZOLGÁLÓ

kollégánkat!

Itt találsz minket:

  • 1014 Budai Vár, Hunyadi udvar - a Mátyás-kúttal szemben, a Nemzeti Galéria mögött

Amit kínálunk:

  • bejelentett 8 órás főállás, azonnali kezdéssel
  • munkaidő havi 15-16 napban, 12 órás műszakokban, tervezhető magánélet, korrekt beosztás
  • alap órabér nettó 2400 Ft + borravaló, mely kiegészíthető értékesítési versenyeken, eseti jutalékos feladatokkal szerzett jövedelemmel is. Összességében 500.000 Ft feletti havi nettó jövedelem is elérhető.
  • változatos feladatok
  • jó megközelíthetőség tömegközlekedéssel
  • elegáns, igényes munkakörnyezet, világos, napsütötte adottságokkal
  • minőségi munkaruha
  • személyzeti étkezés akár napi két alkalommal, személyzeti italok fogyasztása
  • képzés, fejlesztés, karrier- és előrelépési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fiatalos, lendületes csapatban dolgozhatsz
  • 2024-ben 70%-os kedvezményt biztosítunk cégcsoportos egységeinkbe
  • szabadságolás a törvényes keretek szerint

Amit várunk:

  • magabiztos angoltudást
  • jó kommunikációs készséget
  • vendégcentrikus gondolkodásmódot
  • szakmai elhivatottságot
  • a’la carte területen tapasztalatot

Mik lesznek a feladatok?

  • a betérő vendéget várni, magas minőségben, kedvesen, közvetlenül vendégül látni, ezáltal maradandó gasztro élménnyel gazdagítani

Az Eventrend cégcsoport értékei:

  • biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatók
  • teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I British Petrol catering szolgáltató I Centrál Kávéház I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café, Royal Guard Event/I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal BisztróStadion Event/ I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató /Bohém ÉtteremP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parlament Café I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & RestaurantTóterasz/ I Zichy Park Hotel Bikács