Bankett felszolgáló - Fakanál Étterem

Budapest - Fakanál Étterem Fakanál Étterem

25 Apr 2024

Budapest - Fakanál Étterem

Fakanál Étterem

Pálya

1

3 years

26 Apr 2024

Az Eventrend Group által üzemeltetett prémium színvonalú önkiszolgáló  Fakanál étterembe  azonnali kezdéssel keressük fiatal, agilis, munkájára igényes

BANKETT FELSZOLGÁLÓ

kollégánkat!

Munkavégzés helye: 1093 Vámház körút 1-3., Nagyvásárcsarnok emeletén

Szakképesítés nem szükséges, de bankett tapasztalat igen!

Vasárnap és ünnepnapokon mindig zárva vagyunk!

Mit tudunk nyújtani Neked?

  • 8 órás bejelentést, fizetett szabadságot
  • pontosan érkező kifizetést, banki átutalással
  • szakmai minimálbér+szervizdíj
  • 2 szabadnapot egy héten: minden vasárnap és +1 (választott) nap
  • nyitvatartásunk: H 9-17, K-P 9-18, Szo 9-15, V: ZÁRVA
  • igényes munkaruhát
  • személyzeti étkezést (napi egy leves + egy főétel, amit haza is vihetsz)
  • napi kávét/üdítőt
  • karriertervet, előrelépési lehetőséget
  • támogatjuk a hosszútávú elhelyezkedést
  • éttermünk kiválóan megközelíthető (4-es metró, villamos)
  • 70%-os kedvezményt az Eventrend Group éttermeibe, kávézóiba

Mi fontos nekünk?

  • merj beszélni angolul (további idegen nyelv ismerete előny)
  • vendéglátós-, ezen belül bankettes tapasztalat
  • megfelelő hozzáállás
  • szakképesítés nem feltétel

Feladataid lesznek:

  • asztalok terítése/leszedése
  • vendégkel való kommunikáció
  • vendégültetése
  • italpultban sörcsapolás, kávé készítés
  • csoportok teljes körű kezelése, diszpó alapján
  • berendezés, terítés, felszolgálás, kommunikáció, visszarendezés

Jelentkezz fényképes szakmai önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével!

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátásban, üzemeltetésben és rendezvényszervezésben. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségeket kínálnak munkatársai számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events  I  Bistro na Snezce  I  Bagolyvár Étterem I British  Petrol vendéglátóipari szolgáltató I  Centrál Kávéház  I  Csillagkert Rendezvényközpont  I  Cziniel Cukrászda I Duna Aréna vendéglátó szolgáltató I  Evezős Guard Sörtszolgáltató  I  Fakanál Étterem és Bisztró Bisztró , Guardrótszolgáltató  Royal . I  Gundel Étterem  I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató / Akadémia  Klub , Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató / Bohém Étróvéteremház és B'art Kártóra Rendezvény / I Anantara New York Palace Hotel York , White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna vendéglátó szolgáltató / Magna Catering / I  Parlament Café  I  Sensation Event & Congress  I  Setup Event  I  Séf Asztala  I  Spoon The Boat Restaurant  I  Symbol Budapest  I  Touche Event  I Városligeti Műjégpálya vendéglátó szolgáltató / Városliget Café & RestaurantTóterasz