Cukrász - Cziniel Cukrászda

Budapest - Cziniel Cukrászda Cziniel cukrászda

09 Apr 2024

Budapest - Cziniel Cukrászda

Cziniel cukrászda

Konyha

1

3 years

Az Eventrend Group által üzemeltetett, a római parton található  Cziniel Cukrászdába  keressük

CUKRÁSZ

kollégánkat!

Munkavégzés helye:  Budapest, 1031, Nánási út 55.

Téged keresünk, ha szeretnél hosszútávon egy biztos munkahelyen, jó hangulatú csapatban dolgozni, ahol nemcsak a vendégeinkkel, de VELETEK is törődünk!

Mit kínálunk?

  • bejelentett, biztos munkahely vagyunk, fizetett szabadsággal
  • munkatapasztalattól függő bérezés - megbecsüljük a szakmában töltött éveid és gyakorlatod! Kezdő
    bérek 400e Ft felett, tapasztalattól függően akár 500e Ft feletti bérajánlat
  • pontos havi fizetést banki átutalással
  • 8 órás-heti 5 napos , vagy 12 órás-heti 3-4 napos munkarendet (megbeszélés kérdése)
  • előrelépési lehetőség és életre szóló karriertervet
  • fiatalos, lendületes csapatban, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • akár a munkáltató által fizetett képzéseken fejlődhetsz
  • korrekt, támogató vezetőséget
  • az Eventrend Group egységeiben 70%-os kedvezményt

Mik lesznek a feladataid?

  • tradicionális, hagyományos és modern desszertek elkészítése, kötött receptúrák alapján
  • követelményreceptek és technológia betartása a magas minőségtudat jegyében
  • HACCP szabályzatunk maximális betartása
  • a termeléshez kapcsolódó dokumentumok vezetése (termelési napló, selejt ív)

Mik az elvárásaink?

  • szakirányú végzettség és elhivatottság a cukrász szakma iránt
  • igényesség, gyorsaság és precizitás a munkában
  • munkájuk iránti elkötelezettség, min. 2-3 éves tapasztalat termelő cukrász poszton
  • elvárjuk munkatársainktól a cukrászda által képviselt magas színvonal megőrzését

Jelentkezésedet fényképes szakmai önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével várjuk!

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségeket kínálnak munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

BeLive Events  I  Bistro na Snezce  I  Bagolyvár Étterem  I British Petrol catering szolgáltató I  Centrál Kávéház  I  Csillagkert Rendezvényközpont  I  Cziniel Cukrászda  I Duna Aréna catering szolgáltató I   Evezős Sörkert  I  Fakanál Étterem és Bisztró I.  Aranyszervező I. Royal Guard  Cateringa Groupe szolgáltató / Gólvonal BisztróStadion Event / I  Gundel Étterem  I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató / Akadémia  Klub , Akadémia Bocatering/ Étterem IM szolgáltató P'art Kávéház és Bisztró /  Ana Jazzra Newtró York Palace Hotel F&B szolgáltató / New York Kávéház , White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna vendéglátó szolgáltató / Magna Catering / I  Parlament Café  I  Sensation Event & Congress  I  Setup Event  I  Séf Asztala  I  Spoon The Boat Restaurant  I  Symbol Budapest  I  Touche Rendezvény  I Városligeti Műjégpálya vendéglátó szolgáltató / Városliget Café & RestaurantTóterasz