Pultos (részmunkaidős) - British Petrol

Budapest - British Petrol British Petrol

15 Sep 2024

Budapest - British Petrol

British Petrol

Pálya

Részmunkaidős

1

2 years

165000 HUF

Az Eventrend Grouphoz tartozó, a British Petrol székházban üzemelő bár csapatába keressük

PULTOS

kollégánkat részmunkaidőben (8-13)!

Hol találsz minket?

  • Budapest, 1133 Árbóc utca 1-3.

Mit ajánlunk?

  • 4 napos munkahétet (hétfő-csütörtök között)
  • napi 5 órás munkavégzést (08:00 és 13:00 között)
  • szabad hétvégeket és ünnepnapokat (karácsony és újév között nem dolgozunk)
  • előre tervezhető beosztást
  • 4 órás bejelentést, átutalt fizetést
  • nettó 165 000 Ft-os havi kezdő fizetést + teljesítményalapú bónuszt
  • fizetett szabadságot (a törvényben meghatározott mértékben)
  • napi étkezést, kávét és ásványvizet biztosítunk
  • munkaruházatot
  • kedvezményt több vendéglátó egységünkben
  • továbbképzéseken való díjmentes részvételt
  • előrelépési lehetőségeket Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportjában

Milyen feladatok várnak majd Rád?

  • a vendégek tájékoztatása, termékek ismertetése, ajánlása
  • a vendégek rendeléseinek felvétele, italok, kávék elkészítése, aktív kommunikáció
  • pénztárgép kezelése
  • étel- és ital bekészítések elvégzése
  • a munkaterület folyamatos tisztántartása
  • napi adminisztrációs (HACCP) feladatok

Ki számunkra az ideális jelölt?

  • akinek van releváns tapasztalata hasonló területen
  • aki jártas kávékészítésben
  • aki középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezik
  • aki igényes önmagára és környezetére egyaránt
  • aki csapatjátékos

Arcképes önéletrajzodat a hirdetésre kattintva vagy a [email protected] e-mail címre küldd el, a tárgyba írd be, hogy Részmunkaidős pultos.

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségeket kínálnak munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poets’ Bar, Atrium/ I Bagolyvár Rendezvényhelyszín I British Petrol catering szolgáltató I Carlton Hotel Buda Castle**** I Centrál Grand Café & Bar I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I D50 Rendezvényközpont catering szolgáltató I Duna Aréna catering szolgáltató I Domus Vinorum I Eiffel Műhelyház catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Főőrség Kávéház, Lovarda Rendezvénytér/ I Gála Eseményszervező IGroupama Aréna catering szolgáltató I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I  Diageo catering szolgáltató/The Skylight Bar I Igazságügyi Minisztérium catering szolgáltató I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Millenáris Park catering szolgáltató I MÜPA catering szolgáltató /Bohém rendezvényhelyszínP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I NH Collection Budapest Hotel F&B szolgáltató I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parliament Café I  Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant, Event/ I Zichy Park Hotel Bikács**** I Bistro na Snezce Csehország