Pénzügyi és számviteli munkatárs - Fakanál Étterem

Budapest - Fakanál Étterem Fakanál Étterem

09 Sep 2024

Budapest - Fakanál Étterem

Fakanál Étterem

Accounting

1

2 years

A magyar tulajdonú Eventrend Grouphoz tartozó Fakanál Étterem keresi új kollégáját

PÉNZÜGYI- és SZÁMVITELI asszisztens

munkakörbe!

Mit érdemes tudni rólunk?

Cégünk egy magyaros ízeket kínáló, nagy forgalmú étterem Budapesten, mely büszkén képviseli a magyar gasztronómia ízvilágát, hangulatát a hozzánk betérő turistáknak.

Büszkék vagyunk arra, hogy 25 éve megbízható munkáltatóként dolgozhatunk a közös céljainkért. Fontosnak tartjuk munkatársaink elismerését, fejlődését és hosszú távú megtartását, hiszen az emberközpontú vezetés alapvető értékeink közé tartozik.

Hol találsz minket?

Mit ajánlunk neked?

  • tervezhető munkarendet
  • határozatlan idejű munkaszerződést, bejelentett munkaviszonyt
  • stabil munkahelyi hátteret
  • nyitott szemléletű, elérhető és támogató vezetőt
  • pozícióval kapcsolatos know-how elsajátítását
  • egyéb képzési lehetőségeket
  • 70%-os dolgozói kedvezményt az Eventrend Group éttermeiben és kávéházaiban családoddal vagy barátaiddal max. 4 főig

Te vagy az ideális csapattag, ha:

  • van tapasztalatod pénzügyi vagy gazdasági, pénzügyi vonalon. Előny, de nem feltétel, ha mindezt éttermi szektorban végezted.
  • tapasztalt és magabiztos vagy MS Office használatában
  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készséggel bírsz
  • megbízható, hatékony és munkádra igényes vagy
  • van rendszerszemléleted, problémamegoldó készséged
  • precízen és pontosan dolgozol
  • hosszútávú munkalehetőséget keresel

Mik lesznek a feladataid?

  • napi forgalmi jelentések elkészítése, hozzá tartozó Excel-táblák vezetése, folyamatosan egyeztetve a központi könyveléssel
  • heti KIWI (belő program, mely könnyen megtanulható) pénztár rögzítés
  • KIWI előrejelző folyamatos frissítése heti egyszer
  • havonta KIWI riport ellenőrzése az ügyvezetővel és a könyvelővel
  • heti kétszer számlák utalása
  • szerviz díjas bérek összeállítása, bérszámfejtésre küldése, adatok egyeztetése
  • bér és járulék utalás
  • napi forgalmak banki befizetése heti 2-3 alkalommal
  • Euro apró leváltásának intézése havonta 2 alkalommal
  • pénztár rovancs heti 1 alkalommal
  • receptúrák folyamatos ellenőrzése
  • éttermi és konyha fogyasztás felütésének ellenőrzése
  • havi leltár lebonyolításának előkészítése, felvitt mennyiség szúrópróba szerű ellenőrzése
  • leltár ellenőrzés, a felrögzített Excel helyességének ellenőrzése leltár kiértékelés, eltérések ellenőrzése, javítása
  • áruforgalmi rendszer megismerése ,
  • pénzügyi asszisztens által munkaügyre elkészített jelenléti átnézése, átbeszélése
  • iratok rendezése és selejtezése
  • csarnoki közüzemi számlák átnézése, probléma esetén intézkedés
  • pénztárgépes probléma esetén kapcsolattartás a szolgáltatóval a kihívás megoldásáig

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat és nettó fizetési igényedet!

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poets’ Bar, Atrium/ I Bagolyvár Rendezvényhelyszín I British Petrol catering szolgáltató I Carlton Hotel Buda Castle**** I Centrál Grand Café & Bar I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I D50 Rendezvényközpont catering szolgáltató I Duna Aréna catering szolgáltató I Domus Vinorum I Eiffel Műhelyház catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Főőrség Kávéház, Lovarda Rendezvénytér/ I Gála Eseményszervező IGroupama Aréna catering szolgáltató I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I  Diageo catering szolgáltató/The Skylight Bar I Igazságügyi Minisztérium catering szolgáltató I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Millenáris Park catering szolgáltató I MÜPA catering szolgáltató /Bohém rendezvényhelyszínP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I NH Collection Budapest Hotel F&B szolgáltató I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parliament Café I  Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant, Event/ I Zichy Park Hotel Bikács**** I Bistro na Snezce Csehország