Gyakornok (HR - képzés fókusszal) - Eventrend Group

Budapest - Tehetségakadémia Eventrend Project

24 Apr 2024

Budapest - Tehetségakadémia

Eventrend Project

Gyakornok

Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportja, az Eventrend Group

HR GYAKORNOK

(Képzés fókusszal)

pozícióba új munkatársat keres!

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. A közös tudás és a tapasztalat átadására, valamint az előrelépés biztosítására hoztuk létre az Eventrend Tehetségakadémiát, amely egy saját képzési rendszer a cégcsoport összes dolgozója számára (950+ munkavállaló). Ebben minden munkatársnak lehetőséget adunk arra, hogy fejlődjön, tanuljon és napról-napra egyre magasabb szinten végezhesse munkáját. Tanulóprogramunk által számos pincér-, szakács-, és cukrász tanulónak is lehetőséget biztosít a cégcsoport a fejlődésre, a gyakorlati tapasztalat megszerzésére. A HR gyakornoki pozíciót betöltő új kollégánk a Tehetségakadémia égisze alatt munkatársaink kísérője lesz karrierjük fejlesztésében, emellett tanulófoglalkoztatással kapcsolatos feladatokban segíti a központi HR területet.

Várunk a csapatunkba, ha érdekel a HR és a képzés világa, illetve ha magadra ismersz a következő leírásban!

Mik lesznek a feladataid?

  • a Tehetségakadémia képzési rendszerében tanuló kollégák haladásának napi szintű nyomon
    követése, támogatása
  • tréningek szervezésében való részvétel: egyeztetés a rendezvényszervezőkkel, trénerekkel, képzésben résztvevőkkel, vezetőkkel
  • vizsgák szervezése
  • új tananyag fejlesztéséhez kapcsolódó operatív feladatok
  • tanulófoglalkoztatással kapcsolatos adminisztrációs feladatokban való részvétel
  • börzéken, céges rendezvényeken való aktív részvétel, hostess feladatok ellátása

Téged keresünk, ha..

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz és a kötelező szakmai gyakorlatod
    letöltéséhez keresel gyakornoki helyet hosszú távra
  • szeretsz szervezni, egyeztetni, telefonálni
  • úgy érzed, képes vagy összehangolni, kézbe fogni 1-1 témát, projektet
  • tudsz önállóan, egyedül is dolgozni

További elengedhetetlen készségek a munkakör betöltéséhez:

  • nagyfokú precizitás
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • lendületes, határozott, egyúttal barátságos, közvetlen személyiség
  • jó fogalmazási képesség magyar nyelven

Előnyt jelent, ha..

  • szívesen, bátran hívsz fel, akár vezető beosztásban lévő személyeket
  • ismersz valamilyen grafikai programot
  • jártas vagy a Word, az Excel és a Power Point használatában
  • előny, de nem feltétel a két féléves gyakornoki idő

Mit ajánlunk?

  • törvény által meghatározott gyakornoki juttatást (nettó 173.000 Ft-ot heti 40 órás munkavégzés esetén)
  • széleskörű szakmai betekintést a cégcsoport képzési rendszerének és tanulóprogramjának működésébe
  • folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségeket
  • 70%-os kedvezményt az Eventrend Group összes éttermében és kávézójában
  • sok home office lehetőséget (irodai napokon a munkavégzés helye: 1024. Margit krt)
  • jó csapatot segítőkész vezetővel, családias hangulattal
  • összetett, változatos, kiszámítható munkát
  • laptopot, mobiltelefont

A munkavégzés nyelve teljes mértékben magyar!

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal várjuk a [email protected] e-mail címre. Az email tárgy mezőjében tüntesd fel az alábbit: “HR gyakornok”.

BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I British Petrol catering szolgáltató I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café, Royal Guard Event/I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal BisztróStadion Event/ I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering I Müpa catering szolgáltató /Bohém ÉtteremP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parliament Café I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest I Touche Event I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & RestaurantTóterasz/