Szakács - Fakanál étterem

Budapest - Fakanál Fakanál Étterem

03 Nov 2021

Budapest - Fakanál

Fakanál Étterem

1

3 years

A pesti Nagy Vásárcsarnokban található, az Eventrend cégcsoporthoz tartozó, turisták által kedvelt magyaros, önkiszolgáló Fakanál étterem keresi tapasztalt SZAKÁCS kollégáját.

Címünk: 1093 Budapest, Vámház krt. 1-3.

 Miért jó nálunk dolgozni?

  • nettó 400.000 Ft fizetés
  • prémium önkiszolgáló étterem vagyunk, népszerű, magyaros ételeket kínálunk
  • napközben tartunk nyitva, vasárnap szabad, ünnepnapok szabadok
  • kiszámítható és tervezhető a munka, heti 5 nap, (cca 50 óra)
  • stabil és összeszokott csapatunk van
  • fejlődési- és továbblépési lehetőséget nyújtunk, életre szóló karrier-programban való részvétel
  • jó munkakörülmények között tisztességes fizetést adunk

Feladatok:

  • 10-12 féle főétel, 6 féle köret, 2-3 féle leves, 2 féle desszert elő- és elkészítése fix receptúrák szerint, majd pultokba töltése kis adagokban, frissen
  •  húsok vágása, szeletelése, kockázása

Jelentkezz, ha:

  • van szakmai végzettséged és tapasztalatod
  • ismered és szereted a házias magyar konyhát
  • ha hosszútávra tervezel
  • bírod az egyenletes munkavégzést

Az Eventrend Group közel 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és
rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

Absolute Occasion I BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I Brklyn I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I Duna Aréna catering szolgáltató I Duna Relax Wellness hotel Ráckeve I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café, Royal Guard Event/I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal BisztróStadion Event/ I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I HIT Sportpark catering szolgáltató I Müpa catering szolgáltató /Bohém ÉtteremP’art Kávéház és BisztróJazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, Salon Étterem/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ I Parliament Café I Residence Hotel Balaton Siófok I Samantha bár I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest I Oxigén Family Hotel Noszvaj I Touche Event I Tündérkert Hotel Noszvaj I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & RestaurantTóterasz/ I Zichy Park Hotel Bikács