Reggeliztető felszolgáló - The New York Palace Hotel 5*

Budapest - New York Palace New York Palace Hotel Budapest

11 Feb 2019

Budapest - New York Palace

New York Palace Hotel Budapest

Az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett belvárosi 5 csillagos hotelünk angolul beszélő reggeliztető felszolgáló kollégát keres, azonnali belépéssel!

Munkavégzés helye: 1073 Erzsébet körút 9.
Bérezés:

  • nettó 1200 Ft/óra + borravaló

Főbb feladatok:

  • szállodánk vendégeinek reggeliztetése büfé rendszerben
  • előkészületek, helység rendbetétele a reggeli után

Elvárások, végzettség, munkatapasztalat:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vendégközpontúság
  • Szabálykövetés,  megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés,  jó problémamegoldó képesség
  • Ápolt, tetoválásoktól, testékszerektől mentes megjelenés

 Előnyt jelent:

  • Szállodai reggeliztető feladatkörben szerzett tapasztalat

Munkarend:

  • heti 5 nap, 6 vagy 8 órában,
  • általában 6:00-14:30 időintervallumban,
  • heti 2 szabadnap,
  • hétvégét is érintheti a munkavégzés,
  • munkakezdést illetően rugalmasak vagyunk

Amit nyújtunk:

  • igényes munkakörnyezet
  • bejelentett állás, fizetett szabadság
  • korrekt vezetőség, segítőkész csapat
  • karrierlehetőség
  • cég által finanszírozott képzések

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk
  • Nincsenek előítéleteink, nyitottan fogadunk be mindenkit
  • Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, reggeli szerepeljen a tárgyban!