Betanított pultos

Budapest - Pre-Go Pre-Go

30 Jan 2019

Budapest - Pre-Go

Pre-Go

Munkatársat keresünk a Széll Kálmán téri Pre-Go tésztázó-kávézónk pultjába.
Szeretnénk, ha motivált lennél, munkádra igényes, számunkra fontos hogy szeresd, amit csinálsz. Nem baj, ha nincs tapasztalatod, szívesen megtanítunk kávét pörkölni és főzni, vagy frissen tésztát készíteni. Ha szeretnél egy fiatalos, pörgős és vendég centrikus csapatban dolgozni, akkor csatlakozz hozzánk! ☺
Amit nyújtunk:

  • 1050 Ft nettó kezdő órabér
  • Betanítás, képzés, fejlesztés, kidolgozott egyértelmű elvárások
  • Jó munkakörülmények
  • Munkaruha, személyzeti étkezés, személyzeti kávé
  • Rugalmas beosztás: heti 3 vagy 4 nap, 6-20 óra között 8 órás vagy 12 órás műszakba
  • Karrier- és előrelépési lehetőség
  • 50 %-os céges kedvezménykártya az összes éttermünkbe,

Főbb feladatok:

  • Vendégek kiszolgálása étel és ital választékunkkal,
  • Étel és ital készítés betanított sztenderdek alapján,
  • Kasszakezelés

Rólunk:

Jelentkezésed küldd a hr.eventrend@gmail.com címre, PreGo szerepeljen a tárgyban!