Tapasztalt cukrász kollégát keresünk a New York kávéházba

Budapest - New York Kávéház New York Kávéház

07 Jan 2019

Budapest - New York Kávéház

New York Kávéház

1

Salary

202000 - 202000 HUF

Tapasztalt cukrász kollégánkat keressük a New York kávéházba!

Önállóan dolgozni tudó és szerető cukrász kollégánkat keressük rendezvényeinek és kávéházunk  süteménykínálatának elkészítéséhez!

Munkavégzés helye: Budapest, Erzsébet körút 9. 1073
Munkaidő: brigád rendszerű beosztás, 12 órás műszak 11:30-tól 23:30-ig, egyik héten 3 nap. másik héten 4 nap munkavégzés, hétvégét is érinti
Bér:  nettó 1200 Ft / óra, havi bér nettó 202.000 Ft

Amit kérünk:

  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat, cukrász végzettség, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • főállású teljes bejelentés, fizetett szabdság
  • évi 2 munkaruha biztosítása
  • napi 2 személyzeti étkezés
  • lojális vezetőség és kollégák
  • rendezett munkakörülmények
  • cégcsoportos kedvezménykártya
  • képzési és fejlődési lehetőség
  • hosszútávú karrierterv

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre,  "cukrász" szerepeljen a tárgyban!