Étterem vezető - Bikács Zichy Park Hotel

Bikács - Zichy Park Hotel Zichy Park Hotel

19 Mar 2019

Bikács - Zichy Park Hotel

Zichy Park Hotel

1

Salary

300000 - 350000 HUF

Bikácson található Zichy Park Hotel 4* szállodánkba keressük kollégánkat F&B Manager pozícióba

Feladatok:

  • munkáját közvetlenül a szálloda igazgató ellenőrzésével, irányításával végzi
  • alvállalkozókkal folyamatosan kapcsolatot tart, és figyeli a konkurens cégek árait
  • részt vesz a rendezvények előkészületeiben, lebonyolításában
  • elő és utókalkulációkat készít a rendezvényekről (rendezvényszervezővel közösen)
  • étterem árukészletének folyamatos figyelése (áru rendelés, átvétel, HostWarbe felvinni)
  • havonta leltározás, leltáreltérések elemzése
  • éttermi és rendezvényes beosztások készítése
  • éttermi általános tisztaság ellenőrzése és betartatása
  • szoros kapcsolattartás a konyhával
  • vezetői értekezleteken való részvétel
  • folyamatos kapcsolattartás a recepcióval, étkezési listák ellenőrzése
  • vendégekkel való kommunikáció

Elvárások:

  • főiskolai szakirányú végzettség
  • min 2-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • legalább egy idegennyelv középfokú ismerete
  • jó szervező és kommunikációs képesség
  • jó álló és stressz tűrő képesség
  • rugalmasan reagáljon a változásokra, gyorsan tudjon döntést hozni
  • előny további idegen nyelvek ismerete
  • előny szállodai szoftver ismerete
  • újdonságokra nyitottság előnyt jelent

Juttatások:

  • versenyképes jövedelem a régióban (nettó 300.000-350.000 Ft/hó)
  • naponta 3x-i étkezés
  • szállás és bentlakás biztosítása
  • üzemanyag térítés
  • mozgóbér az éves bevétel után %-os arányban
  • cégünk alkalmazottjai minden cégcsoportos vendéglátó egységben 50% kedvezménnyel fogyaszthat

Munkavégzés helye, ideje és munkarend:

  • Zichy Park Hotel, 7043 Bikács, Kistápé-Liget 633/3 hrsz
  • munkaidő rugalmas, megbeszélés szerint
  • rendezvények, esküvők alkalmával személyes részvétel
  • munkarend napközben folyamatos, Esetenként 12-14 óra
  • hétköznapokon osztott műszak (reggeli és vacsora, vagy, ebéd és vacsora)

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, Zichy Park Hotel szerepeljen a tárgyban!