Báros - felszolgáló New York kávéház

Budapest - New York Kávéház New York Kávéház

17 Jan 2019

Budapest - New York Kávéház

New York Kávéház

Nagy múlttal rendelkező New York Kávéházba keressük angolul beszélő báros - felszolgáló kollégánkat!

(1073 Budapest, Erzsébet körút 9-11.)

Amit kínálunk:

  • bejelentett, biztos munkahely
  • minimum nettó 1200 Ft-os órabér + TIP
  • heti 5 nap, 17-02 óráig tartó munkaidő
  • személyzeti étkezés
  • munkaruha
  • előrelépési lehetőség
  • igényes munkakörnyezet
  • fiatalos, lendületes csapatban való munka
  • cég által finanszírozott képzéseken fejlődhetsz
  • korrekt vezetőség
  • fizetett szabadság
  • céges kedvezménykártya

Elvárások:

  •  magabiztos idegen nyelvtudás
  •   3-5 év tapasztalat
  •   jó kommunikációs készség
  •  igényes megjelenés
  •   nagy munkabírás

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk
  • Nincsenek előítéleteink, nyitottan fogadunk be mindenkit

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, New York Bár szerepeljen a tárgyban!