Rendezvényszervező

Budapest New York Palace Hotel Budapest

15 Nov 2018

Budapest

New York Palace Hotel Budapest

1

EVENT MANAGER

5 csillagos szálloda rendezvényosztályán nemzetközi (MICE) és hazai cégek rendezvényeinek önálló megszervezésére, előkészítésére, lebonyolítására és ezzel kapcsolatos utómunkálatok elvégzésére keressük tapasztalt Event Manager kollégánkat. Ügyfeleink a legnagyobb nemzetközi és magyar cégek közül kerülnek ki így a munkakör felelősséggel és sok szakmai kihívással jár. A munkakör része aktív értékesítési tevékenység folytatása, valamint felelősség az adott rendezvény bevételi tervének maradéktalan teljesítéséért,

ELVÁRÁSOK:

  • angol szakmai nyelv ismerete írásban és szóban
  • azonos vagy hasonló munkaterületen szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • precíz, igényes munkavégzés
  • felelősségtudat
  • tárgyalóképes fellépés
  • jó prezentációs képesség
  • kreativitás
  • csapatmunka
  • önálló munkavégzés és döntéshozatali képesség
  • elhivatottság, lojalitás, megbízhatóság,
  • stressztűrő képesség
  • jó kommunikációs készség
  • magabiztos, határozott fellépés
  • önmagára és környezetére igényes

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • rendezvényszervező cégnél vagy szállodai környezetben szerzett munkatapasztalat
  • további nyelvek ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • 5 csillagos munkakörnyezet
  • fiatalos, sikeres és motivált csapat
  • szakmai képzés és fejlődési lehetőség

EGYÉB JUTTATÁSOK:

Mobiltelefon, laptop, személyzeti étkezés biztosítása, szakmai képzések, munkaruha, kedvezmények

munkavégzés helye, munkarend

A munkavégzés helye:         Belvárosi ötcsillagos szálloda

Munkarend:                           Hétfő-péntek 09.00-17.30, illetve a megbízott rendezvények kapcsán esetenként hétvégén és este, mely lecsúsztatható.