Éjszakai szobaszervizes kollégát keresünk belvárosi 5* hotelünkbe

Budapest - New York Palace New York Palace Hotel Budapest

01 Feb 2019

Budapest - New York Palace

New York Palace Hotel Budapest

Az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett belvárosi 5 csillagos hotelünk angolul beszélő éjszakás szobaszervizes kollégát keres, azonnali belépéssel!
Munkavégzés helye: 1073 Erzsébet körút 9.

Bérezés:

  • nettó 1300 Ft/óra + jatt

Főbb feladatok:

  • Roomservices telefon kezelése, rendelések felvétele
  • A rendelések kézbesítése a szobákba
  • Roomservice eszközök tisztántartása, rendbentartása
  • Szűkített éjszakai ételkínálat (24:00 óra után) elkészítése

Elvárások, végzettség, munkatapasztalat:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vendéglátásban legalább alapszintű jártasság
  • Vendégközpontúság
  • Szabálykövetés,  megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés,  jó problémamegoldó képesség
  • Ápolt, tetoválásoktól, testékszerektől mentes megjelenés

 Előnyt jelent:

  • Szállodai szobaszerviz feladatkörben szerzett tapasztalat

Munkarend: egyik héten 3 nap munka, 4 nap szabadnap, a következő héten 4 nap munka és 3 nap szabadnap. A munkavégzés napi 12 órában 20:00-08:00 közötti időszakban

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk
  • Nincsenek előítéleteink, nyitottan fogadunk be mindenkit
  • Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a emese.kovacs@remediosconsulting.hu címre, szobaszerviz szerepeljen a tárgyban!