Rendezvényszervező

Budapest Toborzás

27 Jul 2018

Budapest

Toborzás

Teljes munkaidős

3

Az Eventrend Holding cégcsoport 25 éve elkötelezett a magas szintű rendezvényszervezés, éttermi vendéglátás és szállodai szolgáltatás mellett. Jelenleg több mint 25 vendéglátóipari egységet és 9 budapesti rendezvényhelyszínt üzemeltetünk, valamint 3 szálloda komplett F&B tevékenységét látjuk el.

Rendezvényszervezéssel foglakozó miniholdingjaink folyamatos bővülése miatt keressük Budapest belvárosi irodáinkba kollégáinkat. Szabad pozícióinkra pályakezdő és tapasztalt rendezvényszervező kollégák jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

·         Rendezvények teljes körű szervezése és lebonyolítása, rendezvénytermek és kiegészítő szolgáltatások értékesítése

·         Kreatív koncepciók összeállítása és azok prezentálása ügyfeleink részére

·         Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás és kapcsolatápolás, partnerkör bővítése

·         Teljes körű adminisztráció elvégzése (brieftől a szerződéskötésig, illetve a rendezvényt követően), megrendelői igényeknek megfelelő ajánlatok és költségkalkulációk elkészítése

·         Együttműködés a pénzügyi és lebonyolításért felelős területekkel

·         Kapcsolattartás alvállalkozókkal, illetve tevékenységük irányítása

·         Rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

·         Felsőfokú szakirányú végzettség

·         Tárgyalási szintű aktív angol szakmai nyelvtudás

·         Marketing és felhasználói szintű PC ismeretek (Windows és alkalmazások)

A pozíció betöltéséhez szükséges képességek:

·         Dinamikus, kommunikatív, terhelhető és stressz tűrő

·         Munkájára igényes, precíz, proaktív

·         Megbízható, ügyfélközpontú szemléletmódú

·         Jó megjelenésű

·         Jó szervező- és problémamegoldó képességgel rendelkezik

Amit kínálunk:

·         Megbízható munkahely stabil vállalati háttérrel

·         Lendületes, jó csapat

·         Kiváló munkakörnyezet

·         Korrekt juttatási csomag

·         Fejlődési és továbbképzési lehetőségek

·         Változatos feladatok