Szobaszervizes munkatárs - New York Palace Hotel

Budapest - New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel

20 Jan 2022

Budapest - New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel

New York Kávéház és Anantara New York Palace Hotel

Operations

1

A belvárosban található New York Palace Hotel

Szobaszervizes munkatársat!

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben...

  • angolul társalgási szinten beszélsz
  • számíthatunk Rád hosszú távon,
  • jól tűröd a monotonitást, mert a minibárok töltése lesz a feladatod,
  • valamint van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Amit ajánlunk Számodra, ha csatlakozol Hozzánk

  • nettó 250 000 Ft-os fizetés +tip, személyzeti étkezés, munkaruha
  • havi 180 óra munkavégzés, korrekt beosztás
  • bejelentett munkakör, szabadságolás a törvényi keretek szerint
  • elegáns, korszerű munkahelyi környezet stabil háttérrel
  • folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőség , előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül kedvezmény az Eventrend Group egységeiben