Bankettvezető - Akadémia Klub Étterem

Budapest - Akadémia Klub Akadémia Klub

17 Sep 2021

Budapest - Akadémia Klub

Akadémia Klub

Pálya

A Magyarországi vendéglátás meghatározó piaci szereplőjeként számon tartott Eventrend cégcsoporthoz tartozó Akadémia Klub Étterem és Symbol Rendezvényközpont összevont bankett csapatába keressük kollégánkat

Bankettvezető pozícióba.

Olyan tapasztalt jelöltek jelentkezését várjuk, akiknek nem idegen a magas színvonalú események világa, és akik kulcsszerepet akarnak vállalni nagy múltra visszatekintő rendezvényhelyszínek sikeres működésében.

Magabiztos bankett vezetőként rajtad is nagymértékben múlik minden esemény sikeressége, ezzel párhuzamosan a csapatod és a helyszíneink sikere is.

Ezeket nyújtjuk számodra:

  • változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • elegáns, inspiráló munkahelyi környezet stabil háttérrel
  •  versenyképes (fix és mozgóbért is tartalmazó) juttatási csomag
  •  folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőség
  •  hosszú távú karrier lehetőség
  •  kedvezmény az Eventrend Group egységeiben
  •  személyzeti étkezés

Ideális jelöltként az alábbiakkal rendelkezel:

  • vendéglátás területén szerzett végzettség, érettségi bizonyítvány (a felsőfokú végzettség előny)
  • bankett területen szerzett minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • alapos felszolgálási, étel- és ital ismeretek
  • angol közép szintű nyelvtudás
  • magabiztos word és excel használat
  • kitartás, magas stressztűrő képesség

Feladataid lesznek:

  • rendezvények teljes körű helyszíni előkészítése, az események zavartalan lebonyolítása
  • bankett személyzet beosztása, eligazítása, folyamatos kontroll
  • a bankett csapat kiválasztási folyamataiban történő aktív részvétel
  • költséggazdálkodás a cég elvárásai alapján
  • felelősség az áru- és eszközgazdálkodás elvárások szerinti működésében
  • eszközberuházásokhoz kapcsolódó javaslattétel
  • kapcsolattartás beszállítókkal, beszerzéshez kapcsolódó feladatok
  • italkínálat kialakítása, folyamatos aktualizálása
  • szoros együttműködés az értékesítési osztállyal és a konyha vezetőivel

Az Eventrend Group közel 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.