Felszolgáló - Városliget Café étterem

Budapest - Városliget Café Városliget Café

08 Oct 2019

Budapest - Városliget Café

Városliget Café

A' LA CARTE FELSZOLGÁLÓT KERESÜNK A VÁROSLIGET CAFÉ ÉTTEREMBE!

Az Eventrend Csoporthoz tartozó, romantikus hangulatú, turisták által kedvelt éttermünkbe keressük a' la carte felszolgálásban jártas, angolul beszélő kollégánkat. A végzettségnél fontosabb számunkra a megfelelő hozzáállás, belső igény a szakmai fejlődésre.

Munkavégzés helye: 1046 Budapest, Olof Palme sétány 5.
Mit nyújtunk:

  • Fő állású bejelentés és munkaidő
  • Munkaidő havi 16 napban, 12 órás műszakban
  • Kezdő bér: nettó 1400 Ft /óra (próbaidő alatt)
  • Változatos feladatok
  • Munkaruha, személyzeti étkezés
  • Képzés, fejlesztés
  • Karrier- és előrelépési lehetőség
  • Támogatjuk a hosszútávú elhelyezkedést
  • 50 % os céges kedvezménykártya az összes egységünkbe

Előnyek tekintjük:

  • Külföldön szerzett szakmai tapasztalatot
  • Egyéb nyelv ismeretét
  • Éttermi szoftverek ismeretét
  • Bankett tapasztalatot

Az Eventrend Csoport értékei:

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport (www.eventrend.hu) vagyunk
  • Törvényi kereteket maximálisan betartjuk
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőségeket kínálunk a munkatársainknak
  • Vezetőink emberségesek, elérhetőek és támogatóak

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a gabor.fejes@topartbudapest.hu címre!