Értékesítő – rendezvényszervező

Budapest - Városliget Café Városliget Café

30 Sep 2019

Budapest - Városliget Café

Városliget Café

Business Development

1

2 - 5 years

A Városligeti-tó, partján, a Műjégpálya épületében található Városliget Café & Restaurant értékesítő – rendezvényszervező kollégát keres az étterem eseményeinek és turista csoportok szervezéséhez, lebonyolításához.

Értékesítő – rendezvényszervező kollégánkat keressük:

Feladatok:

  • Vendéglátás alapú rendezvények szervezése
  • Rendezvénytermek és kiegészítő szolgáltatások értékesítése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás és kapcsolatápolás
  • Partnerkör bővítése
  • Teljes körű adminisztráció elvégzése (brieftől a szerződéskötésig, illetve a rendezvényt követően)
  • Együttműködés a pénzügyi és lebonyolításért felelős területekkel
  • Rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai, rendezvényszervezői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű aktív angol szakmai nyelvtudás
  • Felhasználói szintű PC ismeretek (Windows és alkalmazások)

A pozíció betöltéséhez szükséges képességek:

  • Dinamikus, kommunikatív, terhelhető és stressz tűrő
  • Munkájára igényes, precíz, proaktív
  • Megbízható, ügyfélközpontú szemléletmódú
  • Kellemes megjelenésű
  • Jó szervező- és problémamegoldó képességgel rendelkezik

Amit kínálunk:

  • Megbízható munkahely stabil vállalati háttérrel
  • Lendületes, jó csapat
  • Kiváló munkakörnyezet a Városligeti-tó mellett
  • Korrekt juttatási csomag
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • Változatos feladatok