Recepciós - Stilianos babauszoda Óbuda, Csillaghegy

Stilianos Babauszoda

30 Sep 2019

Stilianos Babauszoda 'recepciós' munkakör betöltésére keresi új kollégáját. Heti 2 fix napban, keddi és vasárnapi munkanapokkal, 12 órás munkaidővel.

Feladatok:
Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk egy új kollégát aki kedves és udvarias jelenlétével biztosítja, hogy jó legyen Magyarország első franchise babauszodájába, a Stilianos Babauszodába megérkezni, illetve aki segítséget nyújtana egyéb irodai munkával kapcsolatban. (telefonkezelések, időpontfoglalások, adatbázis kezelése, egyéb koordinálási feladatok).
Főbb elvárások:

  • Adminisztratív munkakör ellátásához szükséges affinitás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Excel, Word)
  • Közösségi média felületek napi használata
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Megbízható, kreatív, rugalmas, ambiciózus, nyitott személyiség

Amit kínálunk:

  • Havi fix nettó 120 000 Ft bér
  • Munkarend heti 2 fix napban, keddi és vasárnapi munkavégzéssel
  •  8-20 óra közötti munkaidő
  • Bejelentett állás
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 1039 Óbuda, Palló köz 8.
Amennyiben felkeltette érdeklődésed ajánlatunk, úgy kérlek, hogy önéletrajzod küldd el részünkre, tárgyban „recepciós” feltüntetésével a korossypap.zsofia@stilianos.hu e-mail címre.