Felszolgáló - pultos - Hotel Residence Siófok

Siófok - Residence Hotel Balaton Residence Hotel Balaton

26 Sep 2019

Siófok - Residence Hotel Balaton

Residence Hotel Balaton

Az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett, Siófok város központjától 900 méterre található

Residence Hotel Balaton**** Superior Conference & Wellness Hotel
keresi éves állásra felszolgáló - pultos munkakörbe kollégáját.

Feladatok:

  • Vendégek szakszerű kiszolgálása
  • A la carte felszolgálás
  • Svédasztalos felszolgálás
  • Koktélok, egyéb kevert italok szakszerű elkészítése
  • Rendezvény kávészünetek előkészítése
  • Konferencia termek előkészítése

Mi fontos nekünk:

  • Éttermi tapasztalat
  • Vendégközpontúság
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • Szállodai tapasztalat vagy bankettes tapasztalat,
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hostware Vendéglátás program ismerete

Munkarend:

  • 8,5 órás munkaidő, melyből 0,5 óra ebédszünet, igazodva a szálloda telítettségéhez, rendezvényekhez
  • Átlag havi 190 óra összesen

Mit tudunk ajánlani:

  • Stabil, megbízható munkahely, Magyarország egyik legnagyobb vendéglátóipari cégcsoportjánál
  • Bejelentett, egész éves állás, fizetett szabadsággal
  • Meleg étkezés
  • Utazási hozzájárulás
  • Cégcsoportos kedvezménykártya a próbaidőt követően
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • Saját, díjmentes képzési rendszer

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a hr.eventrend@gmail.com címre kérjük, "Hotel Residence" szerepeljen a tárgyban!