Szállodai recepciós - Hotel Residence Balaton

Siófok - Residence Hotel Balaton Residence Hotel Balaton

19 Sep 2019

Siófok - Residence Hotel Balaton

Residence Hotel Balaton

Az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett, Siófok város központjától 900 méterre található

Residence Hotel Balaton**** Superior Conference & Wellness Hotel
keresi éves állásra recepciós munkakörbe kollégáját.
Feladatok:

  • Érkeztetés, utaztatás folyamatai, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Vendégszámlák, illetve a szállodai kassza kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel
  • Szállodai szobák és szolgáltatások értékesítése
  • Vendégelégedettség növelése
  • Szállodai recepción vagy értékesítésen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Munkarend:
Két műszakban, váltakozva (6:30-15:00 vagy 13:30-22:00, illetve lehetséges osztott műszak, 4 óra reggel és 4 óra este)
Elvárás:

  • Megfelelő megjelenés
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel használata kötelező)
  • Hostware vagy más szállodai szoftver ismerete előny, de nem kötelező.
  • Angol nyelvismeret elvárt, további nyelv ismeret előnyt jelent.
  • Kiváló kommunikációs készség, rugalmasság, pontosság
  • Problémamegoldó készség

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés, teljesítményarányos bónusz
  • 8 órás bejelentés
  • Fizetés minden hónap 10-ig, utalással
  • Meleg étkezés
  • Cégcsoportos kedvezménykártya

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a hr.eventrend@gmail.com címre kérjük, "recepciós" szerepeljen a tárgyban!