Bankettvezető - üzletvezető - Művészetek Palotája - Eventrend Csoport

Budapest - P'Art Kávéház és Bisztró P'Art Kávéház És Bisztró (MÜPA)

16 Sep 2019

Budapest - P'Art Kávéház és Bisztró

P'Art Kávéház És Bisztró (MÜPA)

Az Eventrend Csoport által üzemeltetett Művészetek Palotájába, Magyarország elsőszámú kulturális intézményébe keressük üzletvezető kollégánkat.

Kizárólagos catering szolgáltatóként mi felelünk a rendezvények magas színvonaláért, üzemeltetjük a közönségforgalmi büféket és a dolgozói menzát, valamint éttermi szolgáltatókét a P'Art Kávéház és Bisztrót is mi működtetjük.

Leendő kollégánkat egy komplex, változatos és kihívásokkal teli munkakör várja, a következő feladatokkal:

  • A rendezvények előkészítő munkáit (helyszín bejárás, forgatókönyv, alvállalkozók megrendelése, előkalkuláció, konyhai diszpó megírása) önállóan végzi
  • Rendezvényeket bonyolít le vezetőként
  • A rendezvények utómunkáit (árrés táblázat, elszámoltatás, havi eredmény riportálás) önállóan végzi
  • Fejleszti a bankett szolgáltatást
  • Irányítja és ellenőrzi az egységek vendégcentrikus egyben gazdaságos működését (büfék, önkiszolgáló étterem, P'Art Kávéház és Bisztró)

Mit ajánlunk:

  • A rendezvények alapján rugalmasabb munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Támogató vezetőség
  • Karrierterv
  • Cégcsoportos képzések és kedvezmények

Az ideális jelölt számunkra:

  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik rendezvény területen vezetőként
  • Üzletvezetőként is van tapasztalata
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Idegen nyelv ismerete előnynek számít

  •  Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk (www.eventrend.hu)
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk
  • Nincsenek előítéleteink, nyitottan fogadunk be mindenkit

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal kérjük az hr.eventrend@gmail.com címre, "MüPa üzletvezető" szerepeljen a tárgyban!