Bankett felszolgáló - Eventrend Csoport

Budapest - New York Kávéház New York Kávéház

16 Sep 2019

Budapest - New York Kávéház

New York Kávéház

Bankett felszolgáló kollégát keresünk az Eventrend cégcsoport rendezvényeire!

Munkavégzés helye: New York kávéház (Erzsébet körút 9-11.),  Groupama Aréna (Üllői út 129.)
Munkarend: minimum havi 160 óra mukavégzés, a rendezvényekhez igazodóan
Bérezés: havi 160 óra munkavégzésig alapbér, túlórában nettó 1500 Ft/óra

Feladatok:

  • Rendezvények összerakása, berendezése és bontása a bankett vezetővel együtt működve
  • Bankett eszközök kezelése, összekészítése, raktározása, megóvása
  • Rendezvény típusoknak megfelelő felszolgálás, kiszolgálás (pl. pultozás, tál és tányérszerviz, lerámolás, feltöltés)

Mit tudunk biztosítani:

  • Fizetett szabadság a törvényi kereteknek megfelelően
  • Személyzeti étkezés
  • Karrierterv, előrelépési lehetőség
  • Támogatjuk a hosszútávú elhelyezkedést
  • Munkaruházat
  • Cégcsoportos kedvezménykártya cégcsoportunk összes egységébe

Mi fontos nekünk:

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • 1 év munkatapasztalat bankett területen
  • Érettségi bizonyítvány

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk
  • Nincsenek előítéleteink, nyitottan fogadunk be mindenkit

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, Bankett szerepeljen a tárgyban!