Pályatöltő cukrász - New York kávéház

Budapest - New York Kávéház New York Kávéház

11 Sep 2019

Budapest - New York Kávéház

New York Kávéház

1

Salary

270000 - 270000 HUF

Az Eventrend cégcsoport által üzemeltett, nagy múlttal rendelkező New York Kávéházba keressük pályatöltő cukrász kollégánkat!
Munkavégzés címe: 1073 Budapest, Erzsébet körút 9.

Feladata:

  • a kávéház süteménykínálatának pultokba töltése az elvárt sztenderdek szerint
  • befejező műveletek

Amit kínálunk:

  • bejelentett, biztos munkahely
  • havi 15 napos, 12 órás munkarend
  • személyzeti étkezés
  • munkaruha
  • előrelépési lehetőség
  • igényes munkakörnyezet
  • fiatalos, lendületes csapatban való munka
  • cég által finanszírozott képzéseken fejlődhetsz
  • korrekt vezetőség
  • fizetett szabadság
  • céges kedvezménykártya
  • fizetés: nettó 270.000 Ft

Elvárások:

  • szakmai végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • igényesség, gyorsaság, precizitás
  • nagy munkabírás

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Amennyiben érdekel a munka, kérlek jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a hr.eventrend@gmail.com címre "cukrász" szerepeljen a tárgyban!