Sales manager - SENSATION EVENT & CONGRESS KFT.

Budapest Eventrend HR

10 Sep 2019

Budapest

Eventrend HR

Sensation Event & Congress olyan ügynökség, mely kis- és nagyszabású rendezvények, szakmai konferenciák teljeskörű szervezésével, lebonyolításával foglalkozik az Eventrend Csoport tagjaként.

Belvárosi, családias hangulatú irodánkba keressük SALES MANAGER kollgánkat.

Feladatok:

  • új ügyfelek akvirálása értékesítési stratégia mentén
  • prezentációk, bemutatkozó anyagok készítése
  • személyes tárgyalások lefolytatása, megállapodások előkészítése
  • ügyfélkapcsolati igazgató munkájának a támogatása
  • heti riportolási rendszer követése
  • munkához tartozó adminisztratív feladatok teljes körű ellátása

Az ideális jelölt jellemzői:

  • minimum 2-3 év direktértékesítői tapasztalattal rendelkezik
  • karizmatikus, jó kommunikációs készség jellemzi szóban és írásban egyaránt
  • kiváló szervező-, prezentációs és tárgyalási készséggel bír
  • élő, kiterjedt kapcsolatrendszere van
  • kreatív és innovatív
  • MS Office-t magabiztosan használja
  • önállóság, rugalmasság, jó problémamegoldó készség
  • precíz, pontos, megbízható, nagy teherbírású
  • csapatjátékos, de képes az önálló munkavégzésre
  • társasági szemléletű, derűs, optimista
  • hosszútávú munkahelyet keres
  • igényes a munkájára

Előnynek számít:

  • felsőfokú végzettség
  • tapasztalat szállodai értékesítésben
  • folyékony, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  •  Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk
  • Nincsenek előítéleteink, nyitottan fogadunk be mindenkit

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal kérjük az emese.kovacs@remediosconsulting.hu címre, "Sales Manager" szerepeljen a tárgyban!