Senior rendezvényszervező - Eventrend Csoport

Budapest Eventrend HR

09 Sep 2019

Budapest

Eventrend HR

Az Eventrend Holding egységei 27 éve tevékenykednek a rendezvényszervezés területén. Aktuálisan a Sensation Event & Congress és a Gála Eseményszervező egységeink keresnek 1-1 fő senior rendezvényszervező kollégát.

Feladatok:

  • Kreatív koncepciók összeállítása és azok prezentálása Ügyfeleink részére
  • Megrendelői igényeknek megfelelő ajánlatok és költségkalkulációk elkészítése
  • Ügyfelekkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, szerződések előkészítése
  • Rendezvények teljes körű szervezése és lebonyolítása
  • Rendezvényekhez kapcsolódó utómunka: végelszámolás, beszámoló készítés
  • Szükség esetén projektek összefogása

Az ideális jelölt számunkra:

  • Nagy tapasztalata van a rendezvényszervezés területén (minimum 5 év)
  • Kreatív, innovatív és karizmatikus személyiség
  • Élő, kiterjedt kapcsolatrendszerrel rendelkezik
  • Képes több, párhuzamosan futó projektet kezelni
  • Remekül használja az angol nyelvet
  • Erős belső motiváció és megoldást kereső attitűd jellemezi
  • Pontos, precíz és nagy teherbírású munkaerő

Ami kínálunk:

  • Könnyen megközelíthető, modern iroda
  • Családias, kreatív munkahelyi légkör
  • Rugalmas vezetőség, nagyfokú szakmai támogatás
  • Változatos ügyfélkör
  • Szakmai kihívások, nagyszabású rendezvények
  • Biztos, versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Képzési és szakmai lehetőségek

Előnynek számít:

  • Gasztronómiában jártasság
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hotel értékesítésben szerzett tapasztalat

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk
  • Nincsenek előítéleteink, nyitottan fogadunk be mindenkit

Hol tudsz informálódni rólunk:

www.eventrend.hu

Jelentkezéseket bérigény megjelölésével és fényképes szakmai önéletrajzzal kérjük!