Üzletvezető - Symbol Budapest Rendezvényház

Budapest - Symbol Symbol

04 Sep 2019

Budapest - Symbol

Symbol

Az Eventrend csoporthoz tartozó Symbol Budapest csapatába keressük üzletvezető kollégánkat!

Munkavégzés helye: Symbol Budapest, III. kerület, Bécsi út 56.

Leendő munkatársunk feladata lesz, hogy az egység mindennapi működését összefogja, koordinálja a ház rendezvényeinek irányítását, és az ügyfélélmény megvalósulását is prioritásként kezelje.

Feladatok:

  • Rendezvények átvétele, összerakása, berendeztetése, lebonyolítása
  • Személyzet koordinálása, árurendelés, napi üzletmenet lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a rendezvényszervezőkkel
  • Határidős feladatok elvégzése
  • Megbeszéléseken való aktív részvétel

Elvárások:

  • Minimum 2-3 éves releváns munkatapasztalat bankett területen
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel)
  • Vendég-, minőség-, és csapatorientáltság
  • Kiemelkedő probléma megoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önmagára igényes, ápolt megjelenés

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Gasztronómia iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő, a rendezvényekhez igazodóan
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Cégcsoportos kedvezménykártya

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Amennyiben érdekel a munka, kérlek jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével a hr.eventrend@gmail.com címre "Symbol bankettvezető" szerepeljen a tárgyban!