Üzletvezető - Eventrend Csoport

Budapest Eventrend HR

03 Sep 2019

Budapest

Eventrend HR

Az Eventrend cégcsoport újonnan nyíló, budapesti egységeibe keressük üzletvezető kollégáinkat!

A rád váró feladatok az egységek profiljaihoz igazodón a következők lesznek:

  • pálya és felszolgáló kollégák irányítása
  • az egység nyitási és zárási feladainak ellátása
  • napi leltár kezelése, ellenőrzése, havi leltár elkészítése
  • értékesítésben aktív részvétel
  • kapcsolattartás a vezetőkkel és a belső egységekkel

Amit kínálunk:

  • bejelentett, biztos munkahely, fizetett szabadás
  • brigád rendszerű, hosszú műszakos munkarend, minden második hétvégét érinti a munkavégzés
  • előrelépési lehetőség
  • igényes munkakörnyezet
  • cég által finanszírozott képzéseken fejlődhetsz
  • korrekt vezetőség
  • céges kedvezménykártya
  • versenyképes fizetés

Elvárások:

  • minimum 3 év vezetői - szakmai tapasztalat
  • igényesség, lojalitás, precizitás

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Amennyiben érdekel a munka, kérlek jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és a bérigény megjelölésével a hr.eventrend@gmail.com címre "Eventrend üzletvezető" szerepeljen a tárgyban!