Konyhai kisegítő - Séf Asztala étterem

Budapest - A Séf Asztala A Séf Asztala

28 Aug 2019

Budapest - A Séf Asztala

A Séf Asztala

A Westend bevásárlóközpontban működő Séf Asztala éttermünk konyhai kisegítő kollégát keres!

Munkavégzés helye:

  • 1061 Bp, Váci út 1-3. Westend bevásárlóközpont aluljáró szint

Fizetés, jutatások:

  • Napi vagy heti kifizetés
  • Nettó 1100 Ft órabér
  • Utazás támogatás vidéki lakosoknak
  • Fél év után Eventrend dolgozói kedvezmény kártyát adunk
  • Személyzeti étkezést biztosítunk

Feladatok:

  • Szakácsok keze alá dolgozás
  • Dresszingek, öntetek kiadagolása
  • Húsok és kolbászok szakszerű elhelyezése a hűtőkben (FIFO)
  • Konyha tisztántartása
  • Mosogatás
  • Saláta készítés
  • Zöldség vágás

Elvárások, végzettség, munkatapasztalat

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkarend:

  • Klasszikus vendéglátós beosztás A héten 3 nap B héten 4 nap
  • A hét: Hétfő, Szerda, Szombat, Vasárnap
  • B hét: Kedd, Csütörtök, Péntek
  • Hétfőtől péntekig 09:00-21:30
  • Szombat 10:00-21:30
  • Vasárnap 09:00-15:00

Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
Törvényi kereteket maximálisan betartjuk
Teljes életpályát, változatos karrierlehetőségeket kínálunk a munkatársainknak
Vezetőink emberségesek, elérhetőek és támogatóak

Jelentkezéseket önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, Séf Asztala szerepeljen a tárgyban!