Konyhai kisegítő - Evezős sörkert

Budapest - Evezős Evezős

13 Aug 2019

Budapest - Evezős

Evezős

1

Az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett Evezős sörkertbe

KONYHAI KISEGÍTŐ kollégánkat keressük!

Szezonális éttermünk főleg halételeket árul,  jó állóképességű és a meleget toleráló kollégát keresünk.

Hosszútávú munkavégzés is megoldható.
Munkavégzés címe:  Budapest, Római part 34, 1031
Kezdő órabér: nettó 1200 Ft / óra
Feladatok: konyhai kisegítés, szakácsok keze alá dolgozás, frituzás
Munkarend:

  • heti 4-5 napos munkavégzés, 10 órás műszak minimum

Jelentkezés feltétele: büntetlen előélet, megbízhatóság, 1 év tapasztalat, késői hazajutást meg tudja oldani a dolgozónk
Jelentkezéseket a helyszínen kérjük, Evezős étterem Római part 34 a cím, 12-18 óra között, Czabai Gábor séfet kell keresni a pultnál.

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk