Étteremvezető - Hotel Residence Siófok

Siófok - Residence Hotel Balaton Residence Hotel Balaton

09 Aug 2019

Siófok - Residence Hotel Balaton

Residence Hotel Balaton

Az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett Hotel Residence Balaton keresi étteremvezető pozícióba kollégáját!

Munkavégzés címe: 8600 Siófok, Erkel Ferenc u. 49.

Kollégánkra váró feladatok:

  • Éttermi személyzet munkájának koordinálása, képzése, teljesítményük értékelése
  • Munkatársak motiválása
  • Éttermi elszámoltatás
  • Éttermi értékesítés folyamatos növelése
  • Házon belüli rendezvények koordinálása
  • Heti beosztás összeállítása, munkatársi elkötelezettség megtartása/növelése
  • Törvényes működés folyamatos biztosítása (szakhatósági előírásoknak való megfelelés, ellenőrzések)
  • Személyes kapcsolattartás a céges ügyfelekkel
  • Jó viszony ápolása az egyéni vendégekkel
  • Kapcsolattartás a többi részleggel
  • Vendégélmény térkép betanítása és betartatása az éttermi kollégákkal
  • VIP vendégek kiemelt kezelése
  • Vendégreklamáció első körös kezelése
  • Pozitív ügyfélélmény fenntartása

Szakmai követelmények:

  • Több éves éttermi tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Stressztűrő képesség
  • Vezetői kompetenciák

Előnynek tekintjük:

  • Szállodai tapasztalat, bankettes tapasztalat,
  • Német nyelvtudás,
  • Hostware, Vendéglátás és Áruforgalom ismeret

Munkarend:

8,5 órás munkaidő, melyből 0,5 óra ebédszünet, igazodva a szálloda telítettségéhez, rendezvényekhez.
Átlag havi 190 óra

Mit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szükség esetén szállás megoldható
  • Stabil, megbízható munkahely Magyarország egyik vezető vendéglátóipari cégcsoportjánál
  • Bejelentett, egész éves állás, fizetett szabadsággal
  • Meleg étkezés
  • Utazási hozzájárulás
  • Élethosszig tartó karrierlehetőség
  • Cégcsoportos kedvezménykártya a próbaidőt követően

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, "Étteremvezető- Hotel Residence" szerepeljen a tárgyban!