Junior rendezvényszervező

Budapest - New York Palace New York Palace Hotel Budapest

05 Aug 2019

Budapest - New York Palace

New York Palace Hotel Budapest

Support

1

1 years

Junior rendezvényszervező kollégánkat keressük a New York Palace Hotel rendezvényes részlegére!

Munkavégzés címe: 1073 Erzsébet körút 9-11.

Kollégánk fő feladata az 5 csillagos szálloda rendezvényosztályán a nemzetközi és hazai ügyfelek kisebb rendezvényeinek önálló megszervezése, előkészítése, lebonyolítása, és ezzel kapcsolatos utómunkálatok elvégzése. Ebben a munkakörben ügyfeleink legfőképp a turizmus szegmensből kerülnek ki, így az angol nyelv ismerete kulcsfontosságú. Elvárjuk az aktív értékesítési tevékenységet, valamint felelősségvállalást az adott rendezvény bevételi tervének maradéktalan teljesítéséért, és a folyamatos ügyfélkezelést.

Feladataid lesznek:

  • Kapcsolatépítés és rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ajánlatok elkészítésében való aktív részvétel
  • Rendezvényeken való részvétel
  • Az egyes munkafolyamatok teljes körű felügyelete

Ehhez szükséged lesz:

  • Jó kapcsolatteremtő képességre írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló problémamegoldó képességre
  • Maximum 1-2 éves releváns tapasztalatra
  • Angol szakmai nyelv ismeretére írásban és szóban
  • Precíz, igényes, önálló munkavégzésre és felelősségtudatra
  • Tárgyalóképességre

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • 5 csillagos munkakörnyezet
  • fiatalos, sikeres és motivált csapat
  • szakmai képzés és fejlődési lehetőség
  • munkaidő 9-17.30 között, valamint rendezvényeken esetenként hétvégén és este, amely lecsúsztatható.

EGYÉB JUTTATÁSOK:

Mobiltelefon, laptop, személyzeti étkezés, szakmai képzések, munkaruha, kedvezmények az Eventrend-csoport egységeiben.

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport (www.eventrend.hu) vagyunk
  • Törvényi kereteket maximálisan betartjuk
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőségeket kínálunk a munkatársainknak
  • Vezetőink emberségesek, elérhetőek és támogatóak

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a emese.kovacs@remediosconsulting.hu címre!