Étteremvezető - Groupama Aréna

Budapest - Groupama Aréna Groupama Aréna

05 Aug 2019

Budapest - Groupama Aréna

Groupama Aréna

Az Eventrend cégcsoport Stadion Event Budapesti Egységéhez keressük étteremvezető kollégánkat!

Munkavégzés helye: Groupama Aréna, Budapest, Üllői út 129.

Feladatok:

  • Közönségforgalmi büfék szakmai és logisztikai irányítása
  • Partnerünk által feltárt hiányosságok szakszerű kezelése
  • Az egységben működő Gólvonal Bisztró szakmai felügyelete
  • A Gólvonal Bisztró üzletpolitikájának és marketing stratégiájának kidolgozása, kivitelezése
  • Vendégkapcsolatok magas szintű kezelése
  • Megszervezi az egység adminisztrációs rendjét, biztosítja a tűz-, munka- tulajdonvédelmi és higiéniás előírások betartását
  • Teljes körű leltár- és anyagi felelősséggel tartozik az egységben lévő eszközökért.

Elvárás:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Minimum 1 idegen nyelv középfokú ismerete
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Kíváló kommunikációs készség
  • Stressztűrő képesség
  • Microsoft Office ismeretek

Amit mi kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Nettó 450.000 Ft fizetés +jutalék
  • Eventrend cégcsoportos kedvezmény
  • Tanulási, előre lépési lehetőségek

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, "Stadion Event étteremvezető" szerepeljen a tárgyban!