Üzletvezető - Sóstói Stadion Székesfehévár

Sóstói Stadion Sóstói Stadion

05 Aug 2019

Sóstói Stadion

Az Eventrend cégcsoport Stadion Event Fehérvári Egységének (SEFE) és a hozzá kapcsolódó érdekeltségek általános, minden területet integráló vezetésére keressük munkatársunkat!

Munkavégzés helyszíne: Székesfehérvár, Csikvári út 10, 8000

Főbb feladatok:

  • SEFE működésének fenntartása, fejlesztése, gazdálkodás kézben tartása (közönségforgalmi büfék elszámoltatása, éttermi elszámoltatás)
  • Pozitív ügyfélélmény biztosítása
  • Marketingtevékenység és versenyképesség átfogó menedzselése
  • Rendezvényes ajánlatok felügyelete, lebonyolítása
  • Humán erőforrás irányítása
  • SEFE tárgyi erőforrásainak hatékony menedzselése
  • Belső folyamatok kidolgozása, meglévő folyamatok fenntartásának ellenőrzése
  • Törvényes működés folyamatos biztosítása
  • Eventrend integráció erősítése és megvalósítása
  • Ügyvezetői és megrendelői kapcsolattartás

Elvárás:

  • Üzletvezetői végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat
  • Minimum 1 középfokú idegen nyel
  • Megbízhatóság
  • Lojalitás
  • Kommunikációs képesség
  • Stressztűrő képesség

Amit mi kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • 8 órás bejelentett munkaidő
  • Nettó 450.000 Ft fizetés +jutalék
  • Eventrend cégcsoportos kedvezmény
  • Tanulási, előrelépési lehetőségek
  • Partneri viszony szerzése
  • Benzinhozzájárulás

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, "üzletvezető" szerepeljen a tárgyban!