Ültető host/hostess - New York kávéház

Budapest - New York Kávéház New York Kávéház

05 Aug 2019

Budapest - New York Kávéház

New York Kávéház

A világ legszebb kávéházába ültető host/hostess munkakörben keressük angolul beszélő kollégánkat.
Cím: 1073 Budapest, Erzsébet körút 9.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • a vendégek fogadása, üdvözlése
  • foglalások kezelése
  • a vendégek tájékoztatása
  • a vendégek asztalhoz kísérése
  • adminisztrációs feladatok

Elvárások, végzettség, munkatapasztalat:

  • társalgási szintű, magabiztos angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs képesség
  • kedvesség, ápolt megjelenés
  • szabálykövetés, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • bejelentett állás, fizetett szabadság
  • 8 órás munkarend, rugalmas beosztásban
  • nettó 255.000 Ft havi fizetés, utalással
  • személyzeti étkezés, munkaruha
  • igényes munkakörnyezet
  • segítőkész vezetőség
  • karrreirterv
  • cégcsoportos kedvezménykártya

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, "ültető" szerepeljen a tárgyban!