Pultos - Művészetek Palotája

Budapest - P'Art Kávéház és Bisztró P'Art Kávéház És Bisztró (MÜPA)

26 Jul 2019

Budapest - P'Art Kávéház és Bisztró

P'Art Kávéház És Bisztró (MÜPA)

1

Pultos

 kollégánkat keressük a Művészetek Palotájába.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest Komor Marcell u. 1.

Munkaidő: reggel 9-től az előadások befejezéséhez igazodóan, havi 15 napban

Az ideális jelölt számunkra:

  • középfokú szakképesítéssel rendelkezik
  • hasonló területen szerzett tapasztalata van (Barista képzettség előny)
  • pontos, precíz munkavégzés jellemzi
  • vezetői ambíciókkal rendelkezik
  • szívesen vesz részt képzéseken
  • megbízhatóan és önállóan tudja végezni munkáját
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • idegen nyelvismeret előnyt jelent

Főbb feladatok:

  •  kávézó nyitási és zárási feladatainak ellátása
  •  pultok feltöltése, termékkínálat biztosítása
  •  vendégek udvarias és megfelelő színvonalú kiszolgálása, felszolgáló munkatársak munkájának támogatása
  • munkaterület folyamatos tisztán tartása
  •  kapcsolattartás a kiszolgáló egységekkel

Amit biztosítunk:

  • 8 órás bejelentés
  • egyéni bérmegállapodás
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • karrier és fejlődési lehetőség
  • céges képzéseken ingyenes részvétel
  •  céges kedvezménykártya

  •  Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  •  Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

 Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, „MüPa” pult szerepeljen a tárgyban!