Chef - Eventrend cégcsoport Budapest

Budapest

08 Jul 2019

Budapest

Az Eventrend cégcsoporthoz tartozó éttermünkbe keressük chef kollégánkat!

Új egységünk rendezvényes és a'la carte konyhát is visz, ezért mindkét területen szerzett konyhavezetési tapasztalat szükséges.

Leendő kollégánk feladatai:

  • Konyha munkájának irányítása, szervezése és felügyelete
  • A bankett konyha gazdálkodásának betartása és betartatása, dokumentálása
  • Az ételminőség, anyag és költséghatékonyság folyamatos ellenőrzése
  • Konyhai higiénia és élelmiszer-biztonsági szabályok betartása és betartatása

Munkarend:

  •  200 órás havi munkaidő keret, heti maximum 5 napos munkarend
  • December kiemelt időszak a munkavégzés szempontjából

Bérezés:

  • Megállapodás szerint, versenyképes fizetési csomagot adunk, havi garantált, utalt munkabérrel

Mit tudunk nyújtani:

  • Fizetett szabadság, bejelentés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Személyzeti étkezés
  • Kedvezménykártya cégcsoportunk egységeibe

Mi fontos nekünk:

  • 5 év vezetői munkatapasztalat

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, "Eventrend Chef" szerepeljen a tárgyban!