Cukrász - Siófok Hotel Residence Balaton

Siófok - Residence Hotel Balaton Residence Hotel Balaton

08 Jul 2019

Siófok - Residence Hotel Balaton

Residence Hotel Balaton

Az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett siófoki Hotel Residence Balaton keresi kollégáját CUKRÁSZ pozícióra, éves állásra!

 Feladatok:

  • Svédasztalos ebéd és -vacsora desszert kínálatának elkészítése
  • Tréningek és konferenciák kávészüneteinek sós- és édes aprósütemény kínálatának elkészítése
  • Torta készítés
  • Anyaggazdálkodás

Ami nekünk fontos:

  • Cukrász végzettség, min. 2 éves tapasztalat, önálló munkavégzés
  • Előny: szállodai / rendezvény cukrász tapasztalat, modern cukrászdai tapasztalat, mentes sütemények készítése/ismerete

Munkarend

  • 8 órás munkaidő, jellemzően reggel 06.00-tól. Heti 5 munkanap, két szabadnap, változóan hétközben vagy hétvégén.

Mit tudunk ajánlani:

  • Nettó 200.000 Ft / hó a 3 hónapos próbaidőre, próbaidő után egyéni bérmegállapodás
  • Havi kifizetés, bejelentés
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Utazási hozzájárulás (bérlet támogatás 86% vagy 15 Ft/km)
  • Egyszeri meleg étkezés
  • Cégcsoportos kedvezménykártya a próbaidőt követően
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek, akár cégcsoporton belül

  • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
  • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
  • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Jelentkezéseket önéltrajzzal kérjük, a hr.eventrend@gmail.com címre, "Residence cukrász" szerepeljen a tárgyban!